Asus

Asus Zenfone 8 12 Mayıs’ta Piyasaya Sürülecek

Şirket, Asus Zenfone 8’in 12 Mayıs 2021’de çıkacağını doğruladı. Lansman tarihine geri sayım içeren bir etkinlik sayfası Asus resmi web sitesinde yayında. Ayrıca Zenfone 8’in piyasaya sürüldüğünü de doğruluyor. Slogan, “Performans açısından büyük. Kompakt boyut. “

Sayfa seriyi ima etmese de, spekülasyonlar Asus’un Zenfone 8 serisi iki akıllı telefon başlatabileceğini öne sürdü – Zenfone 8 ve Zenfone 8 Pro. Her iki cihazın teknik özellikleri çevrimiçi olarak sızdırıldı.

Asus ZenFone 8 ve ZenFone 8 Pro’nun Snapdragon 888 yonga seti ve yüksek yenileme hızından güç aldığı söyleniyor. Ayrıca Zenfone 8, ZS590KS model numarasıyla sızdırıldı. 120Hz ekran yenileme oranına sahip olabilir. Ekranın 1080 çözünürlüğe sadık kaldığı söyleniyor.

Twitter’daki ReaMEIZU’ya göre, kod adı ZS673KS olan başka bir akıllı telefon muhtemelen ZenFone 8 Pro olacaktır. Özellikler açısından Zenfone 8’e göre birkaç güncelleme ile gelecek. Örneğin, ekran 144 Hz’lik daha yüksek bir yenileme hızına sahip olabilir.

Zenfone 8’deki en önemli değişikliklerden biri, Zenfone 6’da gördüğümüz Flip kamera düzenlemesinin olmaması olabilir. Asus Zenfone 8, Flip kamera kurulumunu delikli geleneksel bir form faktörü lehine çevirmek için tahmin ediliyor.

Aslında sızıntılar, ZenFone 8 serisinde ZenFone 8 Mini olarak adlandırılması beklenen kompakt bir versiyon olacak üçüncü bir akıllı telefon varyantına da işaret ediyorAsus Zenfone 8 Mini’nin hepsi kompakt bir gövdeye sıkıştırılmış Snapdragon 888, ve Flip Kamera 5,9 inç boyutunda bir ekrana sahip olacağına işaret ediliyor.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %