Asus

Asus ROG 4 Canlı Görüntüleri Arka Tasarım ile Ortaya Çıktı

Asus ROG Phone 4 sızıntılarına göre yakında çıkacak gibi görünüyor. Son zamanlarda, cihazın canlı görüntüleri çevrimiçi olarak sızdırıldı ve arka tasarımını gösteriyor. Bu arada, telefon 3C, Geekbench dahil olmak üzere birçok sertifika sitesinde görüldü.

Asus ROG Telefon Canlı Görüntüleri Arka Tasarım Ortaya Çıktı

Telefonun arka panelinin canlı görüntüsü, panelde ’05’ sayısını gösteren Weibo’da ortaya çıktı. Yani şirket 4 seriyi atlayabilir; bunun yerine telefon ROG Phone 5 olarak gelebilir. Ancak bununla ilgili resmi bir onay yok. Ayrıca, arka panelin sol alt köşesinde bir ‘ROG’ logosu bulunurken, arka panelin ortasında beyaz bir şerit bulunur.

Cihazın sol alt köşesinde oyun modunu etkinleştirmek için kullanılabilecek gizemli bir kırmızı düğme var. Telefonun 64MP birincil lens sunduğu söylenen üçlü kamera kurulumuna sahip olduğu görülüyor. 

Asus ROG Phone 4: Ne Beklemeli ?

Özellikler açısından, yeni nesil ROG telefon, Dijital Sohbet İstasyonuna göre çift hücreli 6000 mAh pil ile gelecek. Ayrıca telefon, 3C sertifikasında ASUS_I005DA model numarasıyla görüntülendi ve ROG Phone 5 olarak piyasaya sürülmesini ön görülüyor. Telefon ayrıca ROG Phone 3’te bulunan 30W hızlı şarj yerine 65W hızlı şarj desteğine sahip olacak .

Ayrıca, cihazın 8GB RAM ile eşleştirilmiş Snapdragon 888’den güç aldığına inanılıyor. Yazılıma gelince, Android 11’i kutudan çıkar çıkmaz çalıştırması öneriliyor. Önceden, 144Hz yenileme hızına sahip bir FHD + AMOLED ekrana sahip olduğu söyleniyor. Şu an itibariyle Asus’un yaklaşan oyun cihazı hakkında pek bir şey bilinmiyor. Önümüzdeki günlerde daha fazla ayrıntı almayı umuyoruz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %