Apple

Apple, iPhone 12 serisi için MagSafe piyasaya sürdü

Apple, Salı günü geç saatlerde iPhone 12 serisi için yeni bir MagSafe pil paketini piyasaya sürdü. Apple, MagSafe pil takımını 99 Dolar olarak fiyatlandırdı. iPhone 12 serisi aksesuar, piyasaya sürüldükten sonra Apple çevrimiçi mağazasından satın alınabilir. Ürün zaten web sitesinde listeleniyor. 

Bu, Apple’ın iPhone’lar için pil kılıflarını ilk kez piyasaya sürmesi değil, ancak yenisi benzersiz. Magsafe pil takımının en önemli özelliği gömülü mıknatıslardır. Mıknatıslar, kasayı iPhone 12 serisi akıllı telefonlara bağlar. 

Şirket, yeni pil paketinin 5W’a kadar güçle şarj olduğunu açıkladı, bu nedenle iPhone’unuz için hızlı şarj sunmayacağından emin olun. 

MagSafe pil takımı: Nasıl çalışır?

Yeni piyasaya sürülen Magsafe pil paketi, özellikle iPhone 12 serisi kullanıcıları için piyasaya sürüldü. Dizinin altındaki modeller, iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro ve son olarak iPhone 12 Pro Max gibi dört modeli de içeriyor.

Apple’ın daha önce iPhone 11 serisine özel olarak duyurduğu pil kutusu, fiziksel bir kamera kısayol tuşuyla geldi. Yenisi, bu tür başka özelliklerle birlikte gelmiyor ve bu biraz hayal kırıklığı yaratıyor. Sağladığı tek teklif, ekstra meyve suyu sağlamaktır.

Yeni piyasaya sürülen Magsafe pil takımı, kablosuz bir şarj cihazı gibi çalışır; bu, AirPod’larınızı veya Qi kablosuz şarjı destekleyen diğer herhangi bir cihazı şarj etmek için de kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Ek olarak, destek sayfası, pilin çalışabilmesi için iOS 14.7’ye ihtiyaç duyduğundan bahsetti ki bu henüz çıkmamış bir destek. Apple web sitesi, pil paketinin ilk teslimatını 22 Temmuz’da gösteriyor, bu da iOS 4.7 güncellemesinin yakında çıkabileceği anlamına geliyor.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %