Apple

Apple, iOS 14.5.1 ile Uygulama İzleme Şeffaflığı Hatasını Düzeltecek

Apple’ın Uygulama İzleme Şeffaflığı, ilk duyurulduğundan beri herkesin konuştuğu ve kulisleri ep eyce meşgul eden bir özellik oldu. Apple, iOS 14.5’i çeşitli yeni özelliklerle birlikte bir ATT güncellemesiyle piyasaya sürdü. Ancak, Apple bunu düzeltmek için yeni bir iOS 14.5.1 güncellemesi yayınladığı için güncellemede bir hata sorunu var gibi görünüyor.

Apple iOS 14.5.1 Güncellemesi

Kullanıcılar, yeni Uygulama İzleme Şeffaflığı’na erişmelerini engelleyen bir hata aldığını bildirmeye başladı. Bu nedenle Apple, 130 MB boyutundaki hatayı düzelten iOS 14.5 .1 güncellemesini yayınlamaya başladı. Apple ayrıca iPadOS 14.5.1, watchOS 7.4.1 ve macOS Big Sur 11.3.1 güncellemelerini de kullanıma sundu.

İOS 14.5.1 için değişiklik günlüğü notları: “Bu güncelleme, Uygulama İzleme Şeffaflığı ile ilgili bir sorunu düzeltir; bu, daha önce Ayarlar’da Uygulamaların İzleme İsteğine İzin Ver’i devre dışı bırakan bazı kullanıcıların, yeniden etkinleştirdikten sonra uygulamalardan istemler alamamasına neden olur. Bu güncelleme ayrıca şunları da sağlar: önemli güvenlik güncellemeleri ve tüm kullanıcılar için önerilir. “

iOS 14.5.1: Nasıl Güncellenir

Otomatik güncellemeyi seçtiyseniz, yeni güncelleme otomatik olarak gerçekleşmelidir. Değilse, iOS 14.5.1 güncellemesinin mevcut olup olmadığını manuel olarak kontrol edebilirsiniz. Ayarlar > Genel> Yazılım güncellemesine gidin ve güncellemenin tadını çıkarın.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %