Apple

Apple AirPods Pro 2’nin 2022’nin 3. çeyreğinde piyasaya çıkacağı söyleniyor

Apple AirPods 3’ün Ekim ayında piyasaya sürülmesinden sonra, 2022’de yeni üst düzey AirPods, Apple AirPods Pro2, Q3 için beklenen lansman hakkında söylentiler ortaya çıktı.

Bu sızıntılar ilk olarak Mayıs ayında Mike Gurman ve Bloomberg’den Debby Wu’nun Apple’ın AirPods Pro 2’yi önemli güncellemelerle yayınlayacağını bildirmesiyle ortaya çıktı. Mark Gurman ve saygın Apple analisti Ming-Chi-Kuo da modelin kesin tarih belirtmeden 2022’de geleceğini tahmin etmişti.

Son zamanlarda  @FronTron, bilgilerin tedarik zincirinden geldiğini iddia ederek Apple’ın AirPods Pro 2’yi Q3 2022’de piyasaya süreceğini tahmin etti. Bu sızıntı, ürünün 2022’nin ikinci çeyreğinde piyasaya sürüleceğini iddia eden Temmuz ayındaki bir önceki tweetinde yapılan bir değişiklik.

Yeni AirPods Pro 2’nin mevcut nesil ile aynı ses performansını vereceği, ancak iyileştirilmiş gürültü engelleme, daha iyi pil ömrü, daha yuvarlak bir şekil ve azaltılmış gövde uzunluğu ile geleceği tahmin ediliyor. Ayrıca kasanın daha hafif olacağı ve Pod’ların su geçirmezliğin yanı sıra ortam ışığı sensörlerine sahip olacağı da tahmin ediliyor.

AirPods Pro ikinci nesil modelinin, mevcut AirPods Pro nesli de dahil olmak üzere AirPods serisi cihazların çoğuna güç sağlayan aynı yonga seti olan Apple H1 yonga seti tarafından desteklenmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu