Mobil Oyunlar

Android Aksiyon Oyunları 2021

Android, bu en iyi listenin odaklanacağı aksiyon oyunları da dahil olmak üzere pek çok türde çok sayıda oyuna ev sahipliği yapıyor.

Android’deki çok çeşitli aksiyon oyunlarıyla, dişlerinizi çekecek en iyi oyunları daraltmak istedik. İster delicesine hızlı tempolu bir aksiyon oyunu, ister biraz daha ihtiyatlı bir şey arıyor olun, sizi teminat altına aldık.

Bununla birlikte, her oyun herkesin zevkine göre olmayacak. Ve bazıları bu listedeki oyunlardan hoşlanmayabilir. Bu iyi. Bu listeyi de düzenli olarak güncelleyeceğiz. Bu yüzden, zaman zaman değiştirilen diğer oyunlara dikkat edin.

Android İçin En İyi Aksiyon Oyunları

Aşağıda, seçtiğimiz en iyi aksiyon oyunlarının bir özet tablosunu bulacaksınız.

Zamanınız kısaysa, aşağıdaki tablo seçtiğimiz on oyunun tümünü listeler. Herhangi bir ilişkili maliyet ve onu almak için bir indirme bağlantısı ile birlikte.Sponsorlu Video

Oyunİndirme MaliyetiUygulama içi maliyet (öğe başına)
Call of Duty: Mobil0,00 ABD doları99,99 $ ‘a kadar
Bloodstained: Gecenin Ritüeli9,990,00 ABD doları
Ölü Hücreler8,990,00 ABD doları
Kick-Flight0,00 ABD doları79,99 $ ‘a kadar
Aramızda0,00 ABD doları2,99 $ ‘a kadar
Dragon Ball Efsaneleri0,00 ABD doları79,99 $ ‘a kadar
Brawlhalla0,00 ABD doları49,99 $ ‘a kadar
Pascal’ın Bahsi6,992,99 $ ‘a kadar
PUBG MOBİL0,00 ABD doları199,99 $ ‘a kadar
Black Desert Mobile0,00 ABD doları99,99 $ ‘a kadar

Call of Duty: Mobil

 • İndirme Maliyeti: 0,00 $
 • Öğe Başına Uygulama İçi Maliyet: 99,99 $ ‘a kadar

Call Of Duty: Mobile , bu listeden başlamak için iyi bir yoldu çünkü seçimlerimiz arasında belki de en aksiyon dolu aksiyon oyunu ve kesinlikle şu anda Android’deki en iyi aksiyon oyunlarından biri.

Bu, beklediğiniz şekilde Call of Duty, ancak mobil cihazlara sığacak şekilde boyutlandırıldı, ancak kaliteli ve eğlenceli oyunlardan hiçbirini gerçekten kaybetmeden. Ve görsel olarak harika görünüyor.

Call of Duty: Mobile şu anda 12. sezonunda, ekipmanınızı donatmak için sürekli olarak yeni modlar, yeni haritalar ve yeni silahlar ekliyor. Ve şimdi geliştirilmiş savaş geçiş sistemine geçtiğine göre, oyun Ekim 2019’da piyasaya sürüldüğünden çok daha iyi.

Silahlar için Call Of Duty’yi seviyorsanız, çok geçmeden bu oyuna eklenen silah ustası özelliğini de seveceksiniz. Modern Warfare’den getirilen. Bu, oynaması ücretsiz bir oyun olsa ve ganimet sandıkları biraz kontrolden çıksa da, sadece savaş geçişi sayesinde oynayarak elde edebileceğiniz metrik ton ücretsiz kilit açılabilirler (bunda iyi olanlar) var.

İyi ücretsiz oyunlardan ve / veya birinci şahıs nişancı aksiyon oyunlarından nefret etmediğiniz sürece Call Of Duty: Mobile’ı denememek için hiçbir neden yok. Aksi takdirde, kapın ve dalın.

[appbox googleplay com.activision.callofduty.shooter&hl=en]

Bloodstained: Gecenin Ritüeli

 • İndirme Maliyeti: 9,99 $
 • Öğe Başına Uygulama İçi Maliyet: 0,00 ABD doları

Bloodstained: Ritual of The Night, Android’deki en iyi aksiyon oyunlarından biri değil, herhangi bir platformdaki en iyi aksiyon oyunlarından biridir.

Castlevania: Symphony Of The Night’ın ruhsal halefi olsaydı, işte budur. Hikaye boyunca birbirine bağlı olmasa da, oyun çok benzer, ancak daha iyi grafikler, benzersiz karakterler ve siz ve yeraltı dünyasının sakinleri arasındaki zorlu savaşlarla.

Eski Castlevania yapımcısı Koji Igarashi’nin önderliğindeki geliştirme ile Bloodstained: Ritual of The Night, doğru zorluk derecesine sahip bazı mükemmel yandan kaydırmalı metroidvania oyunu sunuyor.

Birden fazla karakter olarak oynayabilir, seviye atlayabilir ve yeni yeteneklerin kilidini açabilir ve oyun boyunca her türlü silahı ve sırrı keşfedebilirsiniz.

Ve şaşırtıcı bir şekilde dokunmatik kontroller çok iyi geliştirilmiş. Bu yüzden, tıpkı PC veya konsolda oynuyormuşsunuz gibi oynamalı ve hissetmelidir. Kısa süre önce piyasaya sürüldükten sonra, Bloodstained’ı 9.99 $ karşılığında alabilirsiniz. Bu kalibreye sahip birinci sınıf bir mobil başlık için hiç de fena değil.

[appbox googleplay com.netease.bloodstained&hl=en]

Ölü Hücreler

 • İndirme Maliyeti: 8,99 $
 • Öğe Başına Uygulama İçi Maliyet: 0,00 ABD doları

Dead Cells, yandan kaydırmalı metroidvania tarzını alan aksiyon kategorisindeki başka bir oyundur. Ancak, roguelike mekaniğin unsurlarını ekler, bu da ölürseniz baştan başlamanız gerektiği anlamına gelir.

Bu acımasız meydan okuma Ölü Hücreleri yok etmeyi zorlaştırıyor. Özellikle son koşunuzdan daha iyisini yapmak için çabalıyorsanız.

Kalıcılık özelliği şaka değil. Ve bu başlangıçta bazı insanları onu oynama fikrinden uzaklaştırabilir. Ancak kalıcı ölüm tehdidi sizi becerinizi artırmaya ve düşmanlarınızın nasıl çalıştığını öğrenmeye zorlar. Böylece zamanla düşmanlarınızı geliştirir ve alt edersiniz.

Her oyun, ilgi alanlarını yüksek tutacak kadar farklı olabileceğinden, ilginç bir deneyim de sağlar.

[appbox googleplay com.playdigious.deadcells.mobile]

Kick-Flight

 • İndirme Maliyeti: 0,00 $
 • Öğe Başına Uygulama İçi Maliyet: En fazla 79,99 ABD doları

Kick-Flight, diğer dört oyuncudan oluşan bir ekiple karşılaştığınız çok oyunculu bir savaş oyunudur. Her oyuncu iyi bir karakter listesinden seçim yapabilir. Ve karakterlerin kendine özgü yetenekleri vardır.

Savaşlar gökyüzünde gerçekleşir, dolayısıyla adı ve görseller birçok kişinin kesinlikle takdir edeceği bir anime sanat stilini taşır.

Ayrıca birden fazla oyun modu vardır ve maçlar yalnızca birkaç dakika sürer. Yani biraz oyuna girmek kolaydır ve fazla zaman almaz. Oynamak için sadece 15 dakikanız olduğu zamanlar için mükemmel, ama aynı zamanda içine dalmak için bir veya iki saatiniz varsa harikadır.

[appbox googleplay jp.grenge.kickflight]

Aramızda

 • İndirme Maliyeti: 0,00 $
 • Öğe Başına Uygulama İçi Maliyet: 2,99 $ ‘a kadar

Aramızda, iki yıldan fazla bir süredir piyasada olan, ancak son birkaç aydır çok fazla ilgi gören bir oyun var.

PC ve mobil cihazlarda kullanılabilir ve çapraz oynanabilirliğe sahiptir, böylece iki platformdan hangisinde olursa olsun arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Aramızdaki amaç, sahtekarı bulmaktır.

Uzayın büyük derinliklerine doğru yola çıkmaya hazırlanan bir uzay gemisindeki küçük bir grup insansınız. Ama sahtekar herkesi öldürmekten başka bir şey istemez. Sahtekârın kim olduğunu bulmak için diğer mürettebat üyeleriyle birlikte çalışmanız veya zaferi garantilemek için tüm görevleri tamamlamanız gerekecek.

Ya da sahtekâr iseniz, amacınız kaosa neden olmak ve diğer tüm ekip üyelerini öldürmeye çalışmaktır. Hepsi keşfedilmeden. Oyun, çevrimiçi oynamayı destekler ve 10 oyuncuya kadar ve 4 kadar küçük yerel WiFi oyununu destekler.

[appbox googleplay com.innersloth.spacemafia]

Dragon Ball Efsaneleri

 • İndirme Maliyeti: 0,00 $
 • Öğe Başına Uygulama İçi Maliyet: En fazla 79,99 ABD doları

Dragon Ball Legends, özellikle Dragon Ball serisinin hayranıysanız, hala Android’deki en iyi aksiyon oyunlarından biridir.

Bir aksiyon oyunu olsa da RPG unsurlarına sahip ve sadece bu oyun için geliştirilen orijinal bir hikayeyi takip ediyor. Bu yüzden anime veya manga ile aynı yolu takip etmeyi beklemeniz gereken bir başlık değil.

Oynanış ve kontrollerin öğrenilmesi kolaydır ve grafikler oldukça şaşırtıcıdır. Görsel olarak etkileyici oyunları seviyorsanız, bu şüphesiz oyunun çekiciliğinin bir parçasıdır.

Oyunun hikayesi orijinal olmasına rağmen, oradaki  edilir  Goku, Vageta, Gohan, Cell ve daha fazlası gibi haşhaş tanıdık karakterlerin bol olacak.

[appbox googleplay com.bandainamcoent.dblegends_ww]

Brawlhalla

https://youtube.com/watch?v=fLi_x2Qvg2w%3Ffeature%3Doembed
 • İndirme Maliyeti: 0,00 $
 • Öğe Başına Uygulama İçi Maliyet: 49,99 $ ‘a kadar

Brawlhalla’nın ne olduğunu merak ediyorsanız, Super Smash Bros.’u düşünün, ancak benzersiz orijinal karakterler ve animasyonlu pop kültür TV şovlarından ve Ubisoft oyunlarından tanıdık karakterlerin bir karışımıyla.

Sonuçta Brawlhalla bir Ubisoft oyunudur. Smash’a çok benzeyen ve hissettiren bir platform dövüş oyunu ve Adventure Time, Rayman serisi ve daha fazlasından oynanabilir karakterler bulacaksınız. Bazı karakterler sadece DLC olarak mevcuttur, bu yüzden akılda tutmaya değer.

Maçlar 8’e kadar oyuncu içerebilir ancak bu kadar çok oyuncunun olması gerekmez. Ve bir Brawlhalla efsanesi olarak becerilerinizi geliştirmek için girebileceğiniz bir eğitim odası var.

Çapraz oyunu da var. Böylece PC veya konsolda olan arkadaşlarınızla bağlantı kurabilirsiniz.

Pascal’ın Bahsi

 • İndirme Maliyeti: 6,99 $
 • Öğe Başına Uygulama İçi Maliyet: 2,99 $ ‘a kadar

Mobil ortama giren birçok Soulsborne tarzı oyun var, hepsi de bu serinin PC ve konsollar için sunduğu sihirleri yakalamaya çalışıyor.

Pascal’s Wager, kıyaslandığında en yakın oyunlardan biri olabilir. Bu, sizi elinizden tutmayacak ve size adım adım yol göstermeyecek zorlu bir aksiyon RPG oyunu.

Teknik olarak sizi derin uca atmaz, ancak bir yardım eli de uzatmaz. Oyunda birden fazla oynanabilir karakter, keşfedilecek geniş dünyalar (kendi tehlikenizde) ve zorlu patron savaşları var.

Tam olarak Demon’s Souls’un yeniden yapımı değil , ancak hareket halindeyken yanınıza alabileceğiniz benzer bir şey istiyorsanız, Pascal’ın Bahsi’ni deneyin.

Bu aynı zamanda birinci sınıf bir oyundur, bu nedenle oyun için bir kez ödeme yaparsınız ve sonra başka bir şey satın almanıza gerek kalmaz. Bununla birlikte, oynanacak yeni içerik ekleyen bazı DLC’ye sahiptir. Ancak ganimet kutuları veya diğer mikro işlemler ve herhangi bir aylık abonelik ücreti yoktur.

[appbox googleplay com.tipsworks.android.pascalswager.google]

PUBG MOBİL

 • İndirme Maliyeti: 0,00 $
 • Öğe Başına Uygulama İçi Maliyet: En fazla 199,99 ABD doları

PUBG, diğer popüler oyunlar sahneye çıkmadan önce orijinal battle royale idi. Ve PUBG MOBILE, PUBG’dir, ancak daha küçük ölçekte. Aynı özelliklerin çoğunu taşımasına rağmen.

İster 4 kişilik takımların olduğu daha küçük maçları, ister dev bir haritada 100 oyuncunun kazanmaya çalıştığı devasa maçları tercih edin, PUBG MOBILE’da buna sahip.

Oyun ayrıca ek oyun, özellikler, işbirliği etkinlikleri ve daha fazlasını içeren çok sayıda içerik yaması sunar. En son örnek, popüler şarkı söyleyen grup Blackpink ile bir bağlantıydı.

Aslında katılmanız gereken günlük etkinlikler ve zorluklar var. Yani birkaç haftayı kaçırırsanız, bazı heyecan verici içerikleri de kaçıracaksınız. Bu, maçınızdaki diğer oyuncu sayısının çokluğu sayesinde sürekli arkanızı kollayan nişancı oyunlarının heyecanını seven herkes için mükemmel bir oyundur.

Ayrıca ücretsiz bir başlık, yani gerçekten kaybedecek hiçbir şeyiniz yok. Beğenmediyseniz, kaldırabilirsiniz.

[appbox googleplay com.tencent.ig]

Black Desert Mobile

 • İndirme Maliyeti: 0,00 $
 • Öğe Başına Uygulama İçi Maliyet: 99,99 $ ‘a kadar

Black Desert Mobile , bir aksiyon oyunundan çok bir MMORPG’dir, ancak bol miktarda aksiyon savaşına sahiptir. Bu yüzden bu liste için seçtik çünkü mükemmel bir oyun ve Android’deki en iyi aksiyon oyunlarından biri.

Bu aynı zamanda bir MMO olduğu için, yüzlerce görev, zindan, baskın, çok oyunculu PvP, çok oyunculu PvE ve daha fazlasıyla keşfedilecek BÜYÜK bir dünya var.

Ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz birkaç oynanabilir sınıf var. Yine de en göze çarpan şey, karakterlerin muhteşem grafikleri, çevreleyen dünya ve özellikle yetenek efektleridir. Bazen bu oyunu oynamak ve saldırıların güzelliğini görmek için oynamak eğlencelidir. Hiçbir şey başaramasanız bile.

Hepsi bir arada, Black Desert Mobile, her zaman yapacak bir şeyleri olan bir şey istiyorsanız, almanız gereken iyi bir aksiyon oyunudur. Gerçekten sonu olan bir aksiyon oyunu değil. Bu, herhangi bir noktada atlayabileceğiniz ve devam eden güncel olaylar veya aktiviteler ne olursa olsun tadını çıkarabileceğiniz anlamına gelir.

Ve bunlar PUBG MOBILE’da olduğu gibi oldukça sık oluyor. Black Desert Mobile ayrıca ücretsiz bir başlıktır, bu nedenle herhangi bir parasal taahhüt yoktur. Gerçek parayla satın alabileceğiniz şeyler sunsa da, bunu aklınızda bulundurun.

[appbox googleplay com.pearlabyss.blackdesertm.gl]

Injustice 2

Injustice 2, Warner Bros ve ödüllü Injustice: Gods Among Us oyunudur, en iyi dövüş aksiyon oyunudur. Bu şimdiye kadarki en iyi oyun ve şimdi çok eğlenin Injustice 2’de daha gelişmiş bir özellik var

3’e 3 dövüşte savaşırken yeni kahramanların kilidini açmalı ve güç takımınızı kurmalısınız. Bunda, Superman, Batman, Cyborg, Joker, Harley Quinn, Catwoman, Robin ve oynarken keşfedip kilidini açacağınız diğer birçok süper kahraman ve kötü adam gibi DC Süper Kahramanların bu oyununda çok sayıda karakter var.

Android için en iyi oyunlardan biridir ve yönetmek için bir dayanıklılık çubuğu ve toplamak ve harcamak için madeni para ve kristaller ve diğer birçok ödül ile oynamak ücretsizdir. Injustice 2 ücretsiz oynanır, bu yüzden android’in en iyi aksiyon oyunu listesinde oyun mağazasında oyununuzu kapın ve keyfini çıkarın.

İndirme Maliyeti: 0,00 $

[appbox googleplay com.wb.goog.injustice.brawler2017]

Into the Dead 2

Into the Dead 2, PIKPOK Company tarafından geliştirilen mobil platformdaki en iyi aksiyon koşucu oyunlarından biridir. Bir zombi kıyametinin arasında silahlarla bir tarladan geçiyorsunuz ve kendinizi savunuyorsunuz. Bu oyunda ailenizi kurtarmak için zombilerden kaçınmanız ve onları silahlarla öldürmeniz gerekiyor. 7 bölüm, 60 aşama ve yüzlerce meydan okumaya sahiptir.

Into the dead 2, birden fazla son, daha fazla silah, bir köpek arkadaşı ve hatta bazı kule savunma unsurlarını içeren birçok yeni özelliğe sahiptir. Ayrıca seviyeyi tamamladıktan sonra bazı ağır mühimmatlara da yükseltebilirsiniz. Oyunda ayrıca günlük ve özel etkinlikler de var. Into the Dead 2’yi oynamak ücretsizdir, bu yüzden android’in en iyi aksiyon oyunu listesinde oyun mağazasında oyununuzu kapın ve keyfini çıkarın.

[appbox googleplay com.pikpok.dr2.play]

Mortal Kombat X

Aksiyonlu en iyi dövüş oyunu hakkında konuştuğumuzda, listenin en iyisi ölümlü Kambat. Bu oyun aynı zamanda Warner Bros tarafından yapılmıştır. Bu oyunda, Mortal Kombat X’te görsel olarak harika, çarpıcı bir biçimde damlayan inanılmaz ikonik karakter tasarımı, üst düzey hareketler ve acımasız ölümler var. Bu oyunda 130 ölümlü Kambat karakteri var. Johnny Cage, Sub-Zero, Cassis Cage, Scorpion ve daha birçok başka karakter.

Kendi tarafınızda üç dövüşçüyle 3’e 3 savaşta oynayabilirsiniz Ekibi oluşturun ve kan festivali oyuncusu ile savaşın. Mortal Kambat X’in Kampanya modu, Görev modu gibi farklı bir oyun modu vardır. Görev modunda, epik görev ödüllerinde Mortal Kombat avcı uçağı alabilirsiniz. Mortal Kombat X ücretsiz oynanır, bu yüzden android’in en iyi aksiyon oyunu listesinde oyun mağazasında oyununuzu kapın ve keyfini çıkarın.

[appbox googleplay com.wb.goog.mkx]

Shadowgun Legends

Shadowgun Legends, MADFINGER Company tarafından geliştirilmiştir. MADFINGER ayrıca Dead Trigger, Dead Trigger 2 ve UNKILLED gibi popüler bir oyuna sahiptir. Artık Shadowgun Efsaneleri de onlar tarafından yapılıyor. Shadowgun Legends, türünün en eğlenceli oyunudur. Bu oyunda pürüzsüz grafikler, kontroller ve harika silahlar var. Bu oyun, uzaylı dronları vurmak ve uzaylı kafalarını patlatmak için güç istasyonlarını yok etmek gibi harika özellikler içerir.

Oyunun tüm kurulumuna gerçekçi grafikler nedeniyle kesinlikle çok gerçekçi bir his katıyor. Shadowgun Legends oyununun hikaye modu, ortak görevler, baskınlar ve PvP takım savaşları gibi farklı bir modu vardır. Ayrıca 100 karakter özelleştirme seçeneği ve 600 silah ve zırh parçası mevcuttur. Shadowgun Legends ücretsiz oynanır, bu yüzden bu android’deki en iyi aksiyon oyunu oyun mağazasında oyununuzu kapın ve keyfini çıkarın.

[appbox googleplay com.madfingergames.legends]

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %