Teknoloji

Yeni Google Home Güncellemesi Veri Kullanım İstatistikleri Ekliyor

Google Nest cihazlarınızı çok kullanıyorsanız, yaptığınız tüm akışla ne kadar veri kullandığınızı merak edebilirsiniz. Önceden, kesin olarak kontrol etmenin bir yolu yoktu; ancak Google bunu yeni bir güncellemeyle değiştiriyor.

Google Home’daki Yeni Veri Kullanımı Raporu

Yeni özellik, Google Home uygulamasına yapılan bir güncellemenin parçası olarak gelecek ve ek seçeneklerle Wi-Fi kısayolunu geliştirecek.

Bu ek seçenekler arasında, yükleme ve indirme oranınızı gerçek zamanlı olarak izleyen veri kullanım çizelgeleri bulunur. Aylık bant genişliği kullanımınızı neyin artırdığını anlamaya çalışıyorsanız, bu harika bir eklentidir.

Bu özelliği seveceğinizi düşünüyorsanız, şu anda Android ve iOS için kullanıma sunulan Google Home 2.34 güncellemesine göz atın.

Google Ana Sayfasına Göz Atmak

Her ay bant genişliği sınırınıza ulaşmaya devam ederseniz, cihazlarınızın ne kadar veri karıştırdığına dair sekmeleri tutmanın ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz. Bu yeni Google Home güncellemesiyle, akıllı cihazlarınızın ne kadar veri kullandığını gerçek zamanlı olarak görebilirsiniz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %