Redmi

Yeni Bir Redmi K40 Light Luxury Edition Modeli Geliyor

Xiaomi, bu yılın başlarında Redmi K40 serisini tanıtmıştı. Premium orta sınıf serisi daha sonra Redmi K40 Gaming Edition şeklinde yeni bir üye yerini aldı. Görünüşe göre bu serideki başka bir cihaz geliştirme aşamasında. Önerilen Redmi K40’ın yeni modeli Geekbench’te ortaya çıktı. Yeni model, Redmi K40 Light Luxury Edition olarak adlandırılıyor.

Xiaomi Redmi K40 Light Luxury Edition Geliştirme Aşamasında mı ?

Redmi K40 Light Luxury Edition olduğu iddia edilen Geekbench veritabanında M2104K10AC model numarasıyla listelenmiştir. Liste, yaklaşmakta olan birinci sınıf orta sınıf akıllı telefonun işlemci ve kıyaslama puanları hakkında bilgi paylaştı.

Geekbench listesine göre önerilen Redmi K40 Luxury Light Edition gücünü MediaTek MT6891 işlemciden alacak. Bu, 5G ağ bağlantısıyla birlikte gelen Dimensity 1100 işlemciden başkası olamaz. Cihaz 8GB RAM ile listeleniyor ancak depolama kapasitesinden bahsedilmiyor.

Ayrıca, şirketin cihazı yalnızca bir veya daha fazla RAM ve depolama seçeneğiyle başlatıp başlatmayacağı da bilinmemektedir. Geekbench veritabanı, MIUI 12.5 arayüzü ile bekleyebileceğimiz Android 11 işletim sistemini de doğrular niteliğinde. Paylaşılan diğer ek bilgiler puanlarıdır.

Redmi K40 Luxury Light Edition, tek çekirdekli testte 727 puan ve çok çekirdekli testte 3105 puan aldı.

İlk lansmanının Çin’de gerçekleşmesini bekleyebiliriz. Bunu küresel lansman takip edecek. Ancak Xiaomi’nin gelişmeleri aynı şekilde duyurmasını beklememiz gerekecek. Bu arada söylenti değirmeni, Redmi K40 Luxury Light Edition’ın özellikleriyle ilgili bazı ek ayrıntıları paylaştı.

Önceki sızıntılardan sonra, Redmi K40 Luxury Light Edition, FHD + çözünürlüğe sahip 6,67 inç AMOLED ekranı gösterebilir. Ekran 120 Hz yenileme hızı sunabilir. Bir AMOLED panel olduğu için, cihazın güvenlik için bir ekran içi parmak izi tarayıcıya sahip olmasını bekleyebiliriz.

Redmi K40 Luxury Light Edition, büyük olasılıkla 64MP / 48MP birincil sensör içeren üçlü lensli bir arka kamera modülü ile donatılmıştır. Önümüzdeki haftalarda tüm kamera özellikleriyle ilgili ayrıntıları muhtemelen alacağız. Söylentiler ayrıca 67W hızlı şarjlı 5.000 mAh pil önerdi.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %