Xiaomi

Xiaomi, Snapdragon 888 ve Snapdragon 778G yonga İşemcilerine sahip yeni telefonları piyasaya sürmeye hazırlanıyor

Xiaomi’nin 2021’in ikinci yarısında en az 13 yeni cihazı piyasaya sürmesi bekleniyor. Bu telefonlardan bazıları Mi MIX 4 serisi ve Mi CC11 serisine ait olabilir. Bu tür iki akıllı telefona güç sağlayan yonga setleriyle ilgili bilgiler artık çevrimiçi olarak ortaya çıktı.

Xiaomi Mi 11 Ultra ve Mi 11 Pro

MIUI Sızıntıları ile Popüler Kacper Skrzypek (@kacskrz), yaklaşan iki Xiaomi akıllı telefonunda bulunan SoC’leri ortaya çıkardı. Hatta bir tanesi FCC tarafından sertifikalandırılmıştır.

Sızıntıya göre, 2107113SG model numaralı cihaz yakın zamanda FCC’ye geldi. Bu cihazının kod adı ‘vili’dir ve bir Qualcomm Snapdragon 888 tarafından desteklenecektir.

Mi 11T olduğunu öne sürüyor, ancak vili’nin daha önce Mi MIX 4 serisinin bir parçası olduğu söyleniyordu. Cihaz, Mayıs ayında EEC tarafından onaylanmıştır. Xiaomiui’ye göre , bu telefon 1080 x 2400 piksel (FHD+) çözünürlüğe ve 120Hz yenileme hızına sahip bir AMOLED ekrana sahip olacak.

Ayrıca, başka Xiaomi telefon ‘lisa’ bir Qualcomm Snapdragon 778G sahip olacak kod adlı. Bu akıllı telefonla ilgili bilgiler zaten Nisan ayında ortaya çıkmıştı.

Xiaomiui’ye göre, bu telefon 20:9 en boy oranına sahip 90Hz ekrana sahip olacak. Telefonun ekranı, altında bir kamera da barındırabilir. 

Son olarak, 64MP Samsung GW3 birincil kamera, ultra geniş kamera ve telemakro kamera içerecek. Bu kamera sistemi, 8K video kaydının yanı sıra 960 FPS ağır çekim video kaydını da destekleyecek.

Ne yazık ki, bu akıllı telefonun resmi pazarlama adı bir sır. Ancak söylentilere göre Mi CC11 serisine ait olabileceğine inanıyoruz.

Bununla birlikte, resmi lansmanlarından önceki günlerde bu telefonlar hakkında daha fazla bilgi edinmeyi umuyoruz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Yanındayım
0
Beğendim
0
Düşündürücü
0
Beğenmedim
0

Bir Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir