Redmi

Xiaomi, Redmi 8A için kararlı MIUI 12 güncellemesi yayınladı

Redmi 8A artık birçok bölgede kararlı MIUI 12 güncellemesini almaya başladı. 

Yaklaşık iki hafta önce Redmi 8, kararlı MIUI 12 güncellemesini Global olarak aldı. Ve bugün Xiaomi, Redmi 8A için MIUI 12 güncellemesini yayınladı. Hem Redmi 8 hem de Redmi 8A MIUI 10 ile piyasaya sürüldü. Daha sonra her iki telefon da iki büyük güncelleme aldı: MIUI 11 ve Android 10.

Ve nihayet uzun bir bekleyişin ardından MIUI 12, Redmi 8 ve Redmi 8A için kullanılabilir. Redmi 8A MIUI 12 güncellemesi şu anda Çin ve Avrupa’da mevcuttur. V12.0.1.0.QCPCNXM & V12.0.1.0.QCPEUXM derleme sürümüyle birlikte gelir . Büyük bir güncelleme olduğundan ve bu nedenle diğer artımlı güncellemelerden daha ağır olacaktır. Global ve TR Sürümü kullanan kullanıcılar boşuna indirmesin bu sadece CN-AVRUPA Rom kullanıcıları içindir. TR ve GLOBAL Rom çıkar çıkmaz sizlerle paylaşacağız

Redmi 8A MIUI 12 Güncelleme Değişiklikleri

Sistem

  • Optimizasyon: Tam ekran hareketleri artık Kilit ekranı alarm sayfasında yok sayılıyor
  • Android Güvenlik Yaması Aralık 2020’ye güncellendi. Sistem güvenliği artırıldı.

Sistem animasyonları

  • Optimizasyon: Seçili sahnelerdeki animasyonlar

Kontrol Merkezi

  • Yeni: Bildirim gölgesini açmak için sol üst köşeden aşağı kaydırın ve Denetim merkezini açmak için sağ üst köşeden hızlıca kaydırın
  • Optimizasyon: Kontrol merkezi artık gelen aramalarla kapatıldı
  • Optimizasyon: Yatay modda kontrol merkezi düzeni
  • Düzeltme: Kontrol merkezi yatay modda her zaman doğru görüntülenmiyordu

Karanlık mod

  • Optimizasyon: Koyu modda duvar kağıtları için parlaklık ve renk iyileştirmeleri

Durum çubuğu, Bildirim gölgesi

  • Düzeltme: Bildirim gölgesi, Karanlık modda doğru görüntülenmedi

Kararlı MIUI 12 güncellemesi, Redmi 8A’ya birçok yeni özellik getiriyor. Bu özellikler arasında yeni MIUI 12 duvar kağıtları , revize edilmiş kullanıcı arayüzü, güncellenmiş hava durumu uygulaması, geliştirilmiş animasyonlar, Kontrol Merkezi, Güvenli paylaşım, yüzen pencereler, video araç kutusu ve daha fazlası bulunur.

MIUI 12’deki her şeyi canlandırıcı ve canlı hale getirdiği için yeni animasyonları seveceksiniz. Redmi 8A MIUI 12 güncellemesi Kararlı Beta olarak mevcuttur ve güncellemede büyük bir hata yoksa yaygın olarak kullanıma sunulacaktır. Güncellemeyi almadıysanız, bir veya iki hafta içinde kullanıma sunulacaktır.

Redmi 8A MIUI 12 Güncellemesini İndirin

Redmi 8A’nızı hemen MIUI 12’ye güncellemek istemeniz durumunda Recovery ROM ve OTA zip dosyasını deneyebilirsiniz. MIUI 12 özelliklerini diğerlerinden önce deneyimlemenizi sağlar. Yani uzun süre bekliyorsanız, beklemeniz biter. Verilen indirme bağlantılarını kullanabilirsiniz.

Recovery ROM’u:

OTA Güncelleme dosyaları :

Tepkiniz ?

Mükemmel
1
Beğenmedim
1
Sıkıcı
1
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %