Xiaomi

Xiaomi MIUI+ artık pencereleri yeniden boyutlandırmayı ve özel kısayol tuşlarını destekliyor

MIUI+ Aynı rakibi Samsung DEX Gibi Xiaomi uyumlu cizlarını Masaüstü görünüme çeviren bir uygulamadır. Xiaomi, geçen yıl MIUI+’ı (önceden Xiaomi Cihaz Kontrolü olarak biliniyordu) tanıttı. HUAWEI Çoklu Ekran İşbirliği, Samsung DeX ve Microsoft Telefonunuza benzer bir araçtır. Piyasaya sürülmesinden bu yana şirket, yeni özellikler, tasarım değişiklikleri ve düzeltmelerle kullanıcı deneyimini iyileştiriyor. Resmi bir duyuruya göre, hizmet iki yeni kullanışlı özellik ekliyor.

Resmi MIUI Weibo hesabına göre, MIUI+’nın en son beta sürümü iki yeni özellik ekliyor. Bunlar, pencere yeniden boyutlandırma ve özel kısayol tuşları desteğidir.

Resmi web sitesine göre MIUI+ v2.3.1.1014 en yeni beta sürümüdür. Yalnızca bir kaç Xiaomi grubu akıllı telefon ve dizüstü bilgisayarla uyumludur.

Desteklenen cihazlara sahip kullanıcılar artık sadece uygulamaların pencerelerini yeniden boyutlandırmakla kalmıyor, aynı zamanda özel kısayol tuşlarını da kullanabiliyor. Kısayollardan bazıları, arka için Alt + B, Ana Sayfa için Alt + H ve en son göreve geçmek için Alt + R’yi içerir.1 / 2  

Ne yazık ki, MIUI+ henüz küresel pazarlarda görücüye çıkmadı. Bu nedenle, yalnızca MIUI China ROM çalıştıran uyumlu akıllı telefonlarda çalışıyor.

Aracın beta aşamasından çıktıktan sonra uluslararası pazarlara çıkmasını bekliyoruz. Her şeyden önce, Xiaomi, MIUI+’ın daha geniş kullanılabilirliği için dizüstü bilgisayarlarını daha fazla bölgede piyasaya sürmek zorunda kalacak.

Diğer şirketlerden gelen benzer hizmetler, dünya çapında çok görevliler arasında oldukça popülerdir. Bu nedenle, Xiaomi büyük olasılıkla bunu daha fazla pazara getirecek.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %