Xiaomi

Xiaomi Mi Note 10 Lite Google Kamera 8.2 İndir

En çok beklenen Gcam 8.2 APK’sı artık Xiaomi Mi Note 10 Lite için indirilebilir. Google, yakın zamanda Pixel serisi için popüler Google Kamera uygulamasını 8.2.204 sürümüne güncelledi. Bu yeni Gcam yapısı, Pixel 5’e çok önemli bazı özellikler getiriyor. Artık tüm bu Google Pixel 5 özelliklerini, aşağıda listelenen en son Gcam 8.2 APK modlarını kullanarak Redmi Note 10 cihazlarına indirebilirsiniz.

Google Camera 8.2 veya Gcam 8.2, video kaydı için çok kullanışlı özellikler sunar. Artık video kaydı sırasında deklanşör düğmesini basılı tutabilir ve yakınlaştırmak veya uzaklaştırmak için parmağınızı kaydırabilirsiniz. Hatta videoyu kilitleyebilirsiniz, böylece siz onunla etkileşime girene kadar kayda devam eder. Parmağınızı sola veya sağa kaydırırsanız, yakınlaştırır veya uzaklaştırır.

Eğer yana yatırırsanız, video kaydını eller serbest modu için kilitleyecektir. Kaydı kilitledikten sonra parmağınızı kaldırabilirsiniz ve video kaydetmeye devam edecektir.

DICE adlı ünlü Gcam geliştiricisi, Xiaomi Mi Note 10 Lite için ilk Google Kamera 8.2.204 bağlantı noktasını yayınladı. Bu, Googe Pixel 5’teki ile aynı yapıdır. Ayrıca, Ultrawide lens desteği veya Google Kameralar , videolar için Cinematic PanPortre Modunda Gece GörüşüPortre IşığıGoogle Fotoğraflar’daki Yeni düzenleyici dahil olmak üzere önceki Google Kamera 8.1 yapısının özelliklerini de içerir. Önceki Pixel 5 özellikleri gönderimizden tüm özelliklere göz atabilirsiniz.

Xiaomi Mi Note 10 Lite Gcam 8.2 APK İndir

Xiaomi Mi Note 10 Lite için Gcam 8.2 APK’sı Android 12, 11, 10 veya daha eski sürümlerde çalışan birçok akıllı telefonda çalışmaktadır.

Download – Google Drive

Download – Mega.nz

Bu ilk Gcam 8.2 yapısı olduğundan, kararlı olmayabilir. Hatalar ve çökmeleri normal karşılayınız. Xiaomi Poco M3, Poco X3, Xiaomi Mi Note 10 Lite cihazlarında denendi ve çalışmaktadır.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %