Xiaomi

Xiaomi Mi Mix 4 Lansman 10 Ağustos’ta

Xiaomi, Weibo’da yayınlanan bir tanıtım, yeni nesil Mi Mix 4 akıllı telefonunu 10 Ağustos’ta piyasaya süreceğini açıkladı. Lansman etkinliği, şirketin yeni neslini piyasaya süreceği Samsung’un Galaxy Unpacked etkinliğinden bir gün önce gerçekleşecek.

Yaklaşan Mi Mix 4 akıllı telefonun Mi Mix 3’e göre birçok iyileştirme getirmesi bekleniyor. Cihazın ayrıca bir ekran altı kamera içermesi bekleniyor. Amiral gemisinin yanı sıra, şirketin 10 Ağustos etkinliğinde bir dizi başka cihazı da piyasaya sürmesi bekleniyor. 

Etkinlikte piyasaya sürülmesi beklenen diğer cihazlar arasında söylentilere göre Mi CC 11 ve yeni tablet serisi yer alıyor . Söylentiler, şirketin Mi Pad 5, Mi Pad 5 Pro ve Mi Pad 5 Lite’ı piyasaya sürebileceğini öne sürüyor. 

Mi Mix 4: Söylentiler

Mi Mix 4’ün TENAA’da 2106118C model numarasıyla göründüğü bildirildi. Bunun dışında, sızdırılan, yaklaşmakta olan cihazın tamamen görünmez bir ekran altı selfie kamerasına ve arkada ikincil bir ekrana sahip olabileceğini gösteriyor. Bununla birlikte, yakın zamanda bir Weibo gönderisinde, cihazın ikincil bir ekrana sahip olmayacağını ve bunun yerine 6.67 inç full HD+ OLED ekrana sahip olacağı bir tahminde bulundu.

Cihazın Qualcomm Snapdragon 888+ SoC tarafından destekleneceği ve arkasında 50 megapiksel birincil Samsung GN1 sensöründen oluşan üçlü bir kameraya sahip olacağı bildiriliyor. Ayrıca cihazın 120W hızlı şarj desteğine sahip 5.000 mAh pil ile destekleneceği söyleniyor.

Tepkiniz ?

Mükemmel
1
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %