Xiaomi

Xiaomi Mi A3 Android 11: Güncellemesi Yapmayın

Xiaomi’nin Mi A3 modeli için yayınlanan Android 11 güncellemesinde büyük bir hata olduğu ortaya çıktı. Kullanıcılar güncellemeyi yaptıktan sonra telefonlarının bir daha açılmadığını söylüyor.

OEM’ler genellikle belirli sorunları gidermek veya bazı yeni özellikler eklemek için yazılım güncellemeleri yayınlar. Çoğunlukla, bu yazılım yamaları bu şekilde çalışır. Ancak, burada bir yazılım güncellemesinin akıllı telefonunuzu öldürebileceği bir örnek oluşturmakta.

Xiaomi şimdi Xiaomi Mi A3 için bir Android 11 güncellemesi yayınladı. Kullanıcılara her zaman mevcut en son yazılım yamasını yüklemelerini önermemize rağmen, bu sefer aynısını yapmamalarını öneriyoruz.

Birkaç rapora göre, kullanıcılar akıllı telefonlarının yazılım güncellemesinden hemen sonra Cihaz çalışmama sorunu ile karşılaştığını bildiriyor. Bazı raporlar, güncellemenin cihazı zorlaştırdığını gösteriyor. Bunun da ötesinde, Xiaomi Hindistan sorunu kabul etti ve yazılım güncellemesi durduruldu.

Xiaomi Mi A3, Google’ın Android One Programının Bir Parçasıdır

Xiaomi Mi A3, 2019’da piyasaya sürüldü ve Xiaomi Hindistan’ın ve küresel pazarın son saf Android akıllı telefonuydu.

Ancak, yazılım güncellemeleri söz konusu olduğunda, cihazla ilgili bazı sorunlar oluştu. Xiaomi tarafından yayınlanan çoğu yazılım güncellemesinde bazı sorunlar var ve en sonuncusu cihazı tamamen tuğla haline getirdi.

Xiaomi Mi A3’e sahipseniz, yazılım güncellemesini en azından bir sonraki duyuruya kadar beklemeli cihazınıza güncelleme yapmamanız gerektiğini bilmelisiniz. Şirketin önümüzdeki birkaç hafta içinde yazılım güncellemesini yeniden göndereceğini ve herhangi bir sorun olmadan çalışması gerektiğini unutmayın.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %