MicrosoftWindows 11

Windows 11 x64 ISO İndir

Microsoft’un 24 Haziran’daki açıklama etkinliğinden sadece bir hafta önce, Windows 11’in varsayılan bir yapısı çevrimiçi olarak sızdırıldı. Windows 11 için sürüm adayı olduğu iddia edilen Windows build 21996, ilk olarak Çin blog sitesi Baidu’da görüldü.

Sızıntı, Microsoft’un alay ettiği şüpheli Windows 11 markalarının çoğunun büyük ölçüde doğru olduğunu ve Windows’un parlak yeni bir sürümüyle ilgili spekülasyonların baştan beri haklı olduğunu doğruluyor.

Windows 11 Çevrimiçi Sızıntılar

Windows 11 sızıntısında, bazı tanıdık masaüstü öğeleri var. Örneğin, “yeni” Windows 11 Başlat menüsü, şimdi rafa kaldırılmış çift ekran odaklı Windows 10X’in öykünme yapılarında daha önce görülüyordu, uzun süredir şüphelenilen kavisli kenarlar ve görsel değişiklikler belirgindi – ancak pek çok kişi öngörüldüğü kadar şiddetli değil.

En büyük Windows 11 değişikliği görev çubuğundadır. Microsoft, görev çubuğu uygulama simgelerini ortaya kaydırdı ve sistem tepsisini biraz topladı.

Ayrıca, arkasında basitleştirilmiş Başlat menüsünü bulacağınız yeni Başlat menüsü simgesini de not edeceksiniz. Başlat menüsü, Windows 10’un piyasaya sürülmesi, Canlı Kutucukların kaldırılması ve sabitlenmiş uygulamalara, en son dosyalara ve daha fazlasına odaklanmaya eşlik eden karışıklığı ortadan kaldırır.

Haziran 2021’deki en son Windows 10 güncellemesi, çoğu Windows 10 kullanıcısını rahatsız edecek şekilde, haber ve ilgi alanları widget’ını görev çubuğuna sundu. Eh, okuyucu, daha fazlası için hazır olun, çünkü Microsoft’un widget’ları geri getirmeyi düşündüğü söylentileri doğru görünüyor.

Windows 11 sızıntısının görev çubuğunda yeni bir simgesi var ve işletim sisteminde Widget’lar olarak adlandırılıyor. Widget şimdilik yalnızca haberler ve ilgi alanları sekmesini açıyor, ancak yeni işletim sisteminin piyasaya sürülmesiyle daha fazla Windows widget’ının görünmesini bekliyor. Bununla birlikte, haberler ve ilgi alanları, Windows 10’a beceriksizce nakledilmek yerine Windows 11’de çok daha iyi görünüyor.

Windows 11 Sızıntısı Gerçek mi?

Microsoft, yazı yazarken Windows 11 sızıntısını onaylamadı veya reddetmedi. Ancak, Windows 11 sızıntı sürümünü sanal bir makinede bir dönüş için almak ve şüphesiz bazı açıklayıcı işaretler var. Örneğin, Windows 11 sistem özellikleri ekranına ne dersiniz?

Ardından yeni Windows 11 başlangıç ​​sesi, çeşitli görsel değişikliklerin onayı ve 11 dakikalık uzun video ve saat 11’de başlayan 24 Haziran özel Windows etkinliği gibi diğer ipuçları var.

Windows 11 x64 ISO İndir

Şu anda resmi bir Link Microsoft tarafından paylaşılmasada sızıntılar ISO dosyayını ortaya çıkarmaya başardı. Microsoft görüntüleri doğrulamasa da aynı zaman da yalanlamadı. Görünen oki 24 haziran gelmeden Windows 11 Deneme imkanımız olacak.

Şu anda indireceğiniz linkler Microsoft tarafından onaylanmadı, ve güvenirliği konusunda endişe ediyorsanız, İndirmemelisiniz. Yinede denemek isterseniz iki adet indirme linkleri sizlerle. İndirme linkleri elimize geç saatlerde geldiği için indirme ve yükleme imkanı olmadı bu yüzden yarın, Bir aksilik çıkmaz ise ofisimizde Windows 11 Kurup gerekli gördüğümüz bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Kurum ile ilgili bilgiler için bu başlığa gidiniz.

Telif hakkı nedeni ile İndirme bağlantıları yayından kaldırılmıştır.

Windows 11 Nasıl Kurulur

Windows 11 x64 ISO’unu indirdikten sonra Herhangi bir Flash Diske Boot yapmanıza gerek yok. Flash ön yükleme yapmaya çalışırsanız bazen bazı PC’lerde Uyumluluk sorununun olduğu bildirisi çıkıyor ve kurulum gerçekleşmiyor. Kurulum için Yapmanız gereken indirdiğiniz ISO’unun içindeki Setup.exe Çalıştırmanız, ve ayrıca kurulum adımlarını takip etmeniz. Kurulum işleminde bir sorun oluşursa yorumlar kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

Oh, ve sonra resmi Windows hesabından da bu tweet vardı:

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Yanındayım
0
Beğendim
0
Düşündürücü
0
Beğenmedim
0

2 Yorumlar

  1. Teşşekkür ederim, Kursam ilerleyen günlerde sorun olur mu siz kullanıyor musunuz. Sorun yaşadınız mı ?

    1. Merhaba, evet ofisimizde kurduk ve kullanıyoruz. Kısa süre içinde Windows 11 Deneyimini paylaşacağız. Bu Bir Geliştirici sürümü olduğu için Yapımcılar günlük kullanım için önermemekte, Çünkü hata ve buglar ayrıca güvenlik açıkları olabileceğini unutmayınız.

Bir Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir