d4e6284450df72beb63cd3ad422a667b1553a48f
Android Uygulamaları

WhatsApp v2.21.15.4 APK

WhatsApp, yalnızca Play Store’da 5 Milyardan fazla indirme ile dünyanın en büyük mesajlaşma platformudur. Mesajlaşma platformu sürekli büyüyor ve topluluk tarafından istenen yeni özellikleri benimseyerek vermeye devam ediyor. WhatsApp artık grup görüntülü arama, sesli arama, konum paylaşımı, ödemeler, kaybolan mesajlar ve çok daha fazlasını sunuyor. Beta kanalı aracılığıyla eklenen en son özellik, çoklu cihaz desteğidir.

En son kararlı WhatsApp v2.21.15.4 APK, aynı anda bağlı 4 cihaza kadar Çoklu Cihaz desteğine sahiptir. Bu, WhatsApp Web portalınızı, WhatsApp Masaüstü uygulamanızı, Android tabletlerinizi veya telefonlarınızı ve iPad’lerinizi de içerir. Herhangi bir cihazı bağlamak için birincil cihazınıza ihtiyacınız olacak ve web.whatsapp.com.

En son WhatsApp beta sürümünü aşağıdan indirip yükleyin, sağ üst köşedeki üç dikey noktaya dokunun ve “Bağlı cihazlar”ı seçin. “Çoklu cihaz betasına katılmanızı” isteyen yeni bir açılır pencere ile karşılaşacaksınız. Bir sonraki ekranda “Çoklu cihaz beta”yı seçin.

Bu özelliğin en iyi yanı, birincil cihazınızın her zaman internete bağlanmasına ihtiyacınız olmamasıdır. Halihazırda bir cihaz bağladıysanız, birincil cihazınızı her zaman çevrimiçi olmadan ikincil cihazınızda WhatsApp’ı çalıştırmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca, bildirim panelinden size sürekli “WhatsApp Web bağlandı” diyen kapatılamaz bildirimi kaldıracaktır.

En Son WhatsApp APK’sini İndirin (Beta v2.21.15.4)

WhatsApp Çoklu Cihaz desteği, en son Beta Kanalı aracılığıyla sağlanır. Bu yüzden aşağıdan en son WhatsApp Messenger 2.21.15.4 beta APK’sını indirin veya aşağıdaki bağlantıdan beta programına kaydolun.

WhatsApp beta indirmeleri:

WhatsApp’ta çoklu cihaz özelliği nasıl etkinleştirilir?

  • En son WhatsApp beta sürümünü yukarıdan indirin ve yükleyin.
  • Sağ üst köşedeki üç dikey noktaya dokunun.
  • “Bağlı cihazlar”ı seçin.
  • “Çoklu cihaz betasına katılmanızı” isteyen yeni bir açılır pencere ile karşılaşacaksınız.
  • Tamam’ı tıklayın.
  • Bir sonraki ekranda “Çoklu cihaz beta”yı seçin.
  • Cihazı QR Tarayıcı ile bağlamaya başlayın.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Yanındayım
0
Beğendim
0
Düşündürücü
0
Beğenmedim
0

Bir Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir