Apple

watchOS 8.7 Güncellemesi Yayınlandı

Aylarca süren testlerden sonra, Apple nihayet watchOS 8.7 güncellemesini halka açıyor. Evet, Apple Watch’ınıza ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Yeni artımlı güncelleme, bir sistem geliştirme yükseltmesinden başka bir şey değil, evet, watchOS 8.7’den yeni özellikler beklemeyin. watchOS 8.7 kararlı güncellemesi hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

Apple Watch dışında diğer Apple ürünleri de yeni yazılımı aldı, iPhone ve iPad iOS 15.6 ve iPadOS 15.6 alıyor. Apple TV, tvOS 15.6 yükseltmesini alırken, Mac kullanıcıları sistemlerini macOS 12.5’e yükseltebilir. watchOS 8.7’ye bağlı kalarak Apple, 19U66 yapı numarası ve yaklaşık 185 MB boyutunda Apple Watch’un yeni güncellemesini başlatıyor. Evet, önceki sürümlere göre küçük bir yükseltmedir ve saatinize hızlı bir şekilde yükleyebilirsiniz.

Değişikliklerden bahsetmişken, daha önce de söylediğim gibi, watchOS 8.7 ile gelen yeni belirgin özellikler yok, Apple’ın sürüm notları, sistem genelinde iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri için değişiklik günlüğü ipucu. Yeni nesil watchOS 9’a zaten erişimimiz olduğu için bu açıktır. Şimdi Apple Watch’ınızı watchOS 8.7’ye nasıl yükseltebileceğinize ilişkin adımlara bir göz atalım.

Apple Watch’a watchOS 8.7 güncellemesini yükleyin

Daha önce de söylediğim gibi, iPhone’unuzu iOS 15.6’ya güncellediğinizden emin olun, iPhone’unuz en son yazılımda çalıştığında, Apple Watch’ınızı watchOS 8.7’ye güncelleyebilirsiniz. İşte Apple Watch’unuzu yeni sürüme güncellemek için izleyebileceğiniz adımlar.

  1. İlk önce iPhone’unuzda Apple Watch uygulamasını açın.
  2. Saatim’e dokunun.
  3. Ardından Genel > Yazılım Güncelleme > İndir ve Yükle’ye tıklayın.
  4. Onay için şifreyi girin.
  5. Şartlar ve koşulları kabul et üzerine dokunun.
  6. Bittiğinde, yükle üzerine dokunun.
  7. Bu kadar.

Herhangi bir sorunuz varsa, yorum bölümünde bize bildirin. Ayrıca, bu makaleyi arkadaşlarınızla paylaşın.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

0 %