Teknoloji

Vodafone Tarifeye Ek Telefon Nasıl Alınır

Merhaba arkadaşlar, Vodafone tarifeye ek telefon nasıl alınır. Ve hangi telefonları alabilirsiniz, Puanınıza göre alınacak telefonları nereden görebilirsiniz, hepsini bu başlıktan nasıl öğrenebileceğinizi anlatacağım ilk olarak Telefon alma kuşullarını inceleyelim.

Vodafone Telefon Alma Koşulları

Vodafone müşterisi olmak

Kara listede yer almamak ( Faturalarını ödemeyen ya da geç ödeyen kişiler kara listede yer alabilmektedir.)

Son iki gün içinde SIM kartını değiştirmemiş olmak

Müşteri Limit Puanına erişmiş olmak ( Faturalarını geç ödeyen ya da ödemeyen kişilerin puanı düşmektedir. Ayrıca uzun süredir müşteri olma da puanı etkilemektedir.)

Bu şartları bulunduran kişiler aylık 145 TL’ye 3-6-12 ay vade ile telefon alabilmektedir.  Her müşteri tek seferde iki telefon alabilmektedir.  Vodafone’da faturaya ek alınabilecek telefon seçenekleri intenetten ve şubelerden öğrenilebilmektedir. Alınabilecek telefonları öğrenmek için Vodafone Online Mağaza sitesine giriş yapın. yada iOS veya Google Play Store’den Vodafone Yanında uygulamasını indirin. Eğer bir şifreye sahip değilseniz, Şifre almak için Mesajlar kısmından 7000’e S yazıp gönderiniz. göndererek aldığınız şifre ve telefon numaranız ile giriş yapabilirsiniz.

Eğer uygulamaya sahip değilseniz aşağıdan indirebilirsiniz.

[appbox googleplay com.vodafone.selfservis]

Aşağıdaki Vodafone uygulamasından, hangi telefonları alabilirsiniz sizlere resimli bir şekilde anlatıyorum.

İlk olarak Yanında Uygulamasına girelim.

Mavi ok ile gösterdiğim yeri yani Avantajları Tıklıyoruz.

Ardından Açılan pencerede Yine Mavi Ok ile işaretlediğim yeri yani Online Mağaza Tıklıyoruz.

3 Adıma dikkat ! bakınız; Mavi ile içine aldığım alan bize alabileceğimiz tüm telefonları göstermektedir. Benim 51 adet ürün bulundu.

Tarifenize ek ya da kredi kartı ile peşin satın alabileceğimiz 51 adet ürün bulundu. Eğer sizin alabileceğiniz telefon sayısı ve alacağınız telefonlar çıkıyor ise aşağıdaki listeden beğendiğiniz telefonu seçiyor ve sepete ekle diyoruz. Ödeme seçenekleri çıkıyor ve siz tarifenize ek veya kredi kartı ile almak istiyorsanız iki seçenekten birini seçip adres bilgilerinizi giriyorsunuz. Hepsi Bu kadar hayırlı olsun

Tepkiniz ?

Mükemmel
1
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %