Teknoloji

Vivo X60T Pro, 3C Sertifikası Aldı

Vivo, bu yılın başlarında iki farklı modelden oluşan amiral gemisi X60 5G akıllı telefon serisini tanıttı. Kısa süre sonra şirket, X60T’nin piyasaya sürülmesiyle bu seriyi genişletti. Şimdi, X60T Pro’nun lansmanı 3C mobil sertifika web sitesi tarafından yapıldı. Yaklaşan cihaz, 5G ağ desteği ile desteklenecek başka bir amiral gemisi olacak. Akıllı telefonun Türkiye’de piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Vivo X60T, 3C Sertifikası Aldı

Vivo X60T, V2102A model numarasıyla 3C sertifika veritabanında görüldü. Ne yazık ki, 3C web sitesi ekran ve kamera gibi temel özellikleri açıklamıyor. Yalnızca 5G ağ bağlantısını ve 33W hızlı şarj desteğini doğruluyor. Maalesef Pil kapasitesi de belirtilmemiştir.

Vivo X60T telefonunun her iki mobil kimlik doğrulama platformunu görmesi, yakında piyasaya çıkacağının bir göstergesi. Ancak kesin zaman çizelgesinden belli değil.

Ayrıca, X60T Pro’nun temel özellikleri hala gizli ve ileride daha fazla detayın ortaya çıkması için daha yüksek olasılık. Yine de, kardeşi olarak birinci sınıf bir donanım, yani X60T bekleyebiliriz. Sadece referans için standart X60T, 20: 9 en boy oranına ve FHD + çözünürlüğe sahip 6,5 inçlik Süper AMOLED ekrana sahiptir.

Cihaz 120Hz yenileme hızı sunacak. Bu nedenle, X60T Pro bir FHD + AMOLED ekranla donatılmıştır ve 120Hz yenileme hızı oldukça muhtemeldir. Ekran paneli benzer olsa da, standart ve X60T Pro varyantı arasında kamera donanımında bazı yükseltmeler olabilir.

Vivo X60T, 48MP üçlü arka kamera modülüne sahip. X60T Pro, 64MP veya daha büyük bir birincil kamera sunabilir. İşlemci bölümünde herhangi bir değişiklik olup olmayacağı henüz belli değil. Standart X60T, Dimensity 1100 SoC ile donatılmış. Yükseltilmiş bir MediaTek yonga seti mi yoksa bir Snapdragon SoC mi göreceğimiz görülecek. Vivo X60T Pro, muhtemelen Android 11 işletim sistemi ile birlikte gönderilecek ve yeni Origin OS arayüzüne sahip olacak.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %