Teknoloji

Steam Yakında Yeni Bir İndirme Arayüzü Alabilir

Steam hiçbir zaman en güzel arayüze sahip olmamıştı, ancak bu son yıllarda yavaş yavaş değişiyor. Steam kitaplığı ve sohbet sistemi yeniden tasarlandı ve şimdi İndirilenler sayfası bir sonraki değişimden nasinbini alacak gibi görünüyor.

Steam’in Yeni İndirilenler Sayfası Nasıl Görünüyor?

Yakın tarihli bir Steam güncellemesi, Valve’den potansiyel bir Switch benzeri taşınabilir bilgisayar olan SteamPal’e referanslar ekledi. SteamDB’nin sahibi Pavel Djundik’in de farkına vardığı gibi, bu güncelleme aynı zamanda yeniden tasarlanmış İndirilenler sayfasına erişim olanağı da içeriyor.

Yeni tasarlanmış sayfaya ulaşmak için, sadece steam: // nav / library / downloads adresini ziyaret edin ve Steam’de açın.

Arayüz, daha büyük ikonografiden, daha net grafiklerden ve ilerleme çubuklarından ve önceliği ayarlamak için sıraya alınmış indirmeleri sürükleyip bırakma yeteneğinden yararlanır. Sayfayı, React’te yerleşik olan diğer birçok Steam sayfasıyla aynı hizaya getirir.

İndirilenler sayfasının kendisi uzun yıllardır değiştirilmedi, bu nedenle bir güncellemenin yakında geleceği tahmin ediliyor.

Yeni İndirilenler sayfası Valve tarafından resmi olarak duyurulmadı, bu nedenle sayfanın son halinde olup olmadığını veya ne zaman yayınlanacağı konusunda fikir sahibi değiliz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %