Teknoloji

Sony, 14 Nisan’da Yeni Xperia Telefonunu Tanıtacak

Sony, yeni bir Xperia etkinliğini duyurmak için oldukça ilginç bir yol seçti. Droid Life, sosyal medyada büyük bir yaygara yapmak yerine, şirketin YouTube kanalındaki banner’ı 14 Nisan Japonya Standart Saati (03:30 EST) 16: 30’da bir etkinliği duyurarak güncellediğini fark etti.

Sony, 14 Nisan’da Neleri Açıklayacak?

Ne yazık ki, başlık belirli bir ipucu sağlamadığından, Sony’nin 14 Nisan’da tam olarak ne duyuracağını bilmiyoruz. Sadece “Xperia Yeni Ürün Duyurusu” yazıyor, ardından tarih ve saat geliyor.

YouTube kanalının değişmesinden bu yana Sony, etkinlik hakkında tweet atarak biraz daha fazla heyecan yarattı ve daha fazla dikkat çekti.

Bu noktada yapabileceğimiz tek şey spekülasyon yapmak. Şu anda, Sony’nin yaklaşan akıllı telefonuyla ilgili iki saygın söylenti var. Xperia 1 III adında bir amiral gemisine dair söylentiler var, bu da Sony’nin her yıl bir Sony 1 telefonunu piyasaya sürdüğü için mantıklı . Ayrıca, iPhone Mini’yi hedefleyen Xperia Compact adlı kompakt bir telefonun söylentileri de var.

Sony’nin YouTube kanalındaki başlık “ürünler” değil “ürün” yazdığından, muhtemelen birden fazla telefon olmayacağını da tahmin edebiliriz. Ancak, bu kelime seçiminde bir hata olabilir ve belki bir amiral gemisi ve kompakt bir telefon alacağız.

Hepsi Açıklanacak …

14 Nisan hızla yaklaşıyor, bu nedenle Sony’nin ne duyuracağını öğrenmek için çok uzun süre beklememize gerek kalmayacak. Şirket kesinlikle ilgimizi çekti ve 14 Nisan’daki duyuruyu beklemek için bütün gece ayakta kalmak için sabırsızlanıyoruz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %