Oppo

Snapdragon 888 ile Oppo Find X3 AnTuTu ve Geekbench’te Görünüyor

Oppo’nun yakın zamanda Find serisindeki yeni nesil akıllı telefonunu tanıtması bekleniyor. Raporlara göre, yaklaşan model Oppo Find X3 serisi olarak adlandırılabilir ve bu yılın ilk çeyreğinde gün ışığını görebilir. Serideki cihazlardan biri, onlardan ne bekleyebileceğimizi ortaya çıkaran kıyaslama platformlarında görüldü.

Snapdragon 888 ile Oppo Find X3 AnTuTu ve Geekbench'te Görünüyor

Şimdi ise, yaklaşan amiral gemisi akıllı telefon Geekbench platformunda ortaya çıktı ve bazı önemli ayrıntılara ışık tuttu. Ayrıca en yeni ve en güçlü Qualcomm işlemcisinin varlığını da doğrulamakta.

Oppo Find X3 Geekbench Listesi

Geekbench listesinde, İşlemci ve RAM tarafında Oppo Find X3 SoC RAM 12GB ile Snapdragon 888 güç alacak. Aayrıca cihaz Android 11 sürümü ile gelecek. Karşılaştırma listesine bakıldığında, akıllı telefon CPH2173 model adını taşıyabilir. Bu özellikle Oppo Find X2 ve Find X2 Pro – CPH2023 ve CPH2025 ile uyumludur.

Puanlara gelince, Oppo Find X3 tek çekirdekli ve çok çekirdekli testlerde sırasıyla 1134 ve 3660 puan almış gibi görünüyor. Özellikle, bu puanlar çip üreticisi tarafından paylaşılan resmi rakamlara benzerlik göstermekte.

Oppo Find X3 AnTuTu Listesi

Yakın zamanda, çıkması beklenen Oppo akıllı telefon, Qualcomm Snapdragon 888 yonga setinin varlığına işaret eden AnTuTu kıyaslama veritabanında yer aldı. Listeye göre 771.491 puana ulaşarak yeni bir rekor kırdı.

Karşılaştırma Sırasında cihaz hakkında pek bir şey ortaya çıkmamış olsa da, Find X3’ün büyük bir ihtimalle 12GB RAM ve geniş depolama alanına sahip olması bekleniyor.

Özellikle Oppo, Find X3’ün Qualcomm Snapdragon 888 yonga seti ile donatılacağını zaten doğruladı. Dizinin 2021‘in ilk çeyreğinde, muhtemelen Ocak veya Şubat aylarında açıklanacağı açıklandı. Aynı şekilde, Oppo Find X3, aynı işlemciyi sahip olan Xiaomi Mi 11 ve OnePlus 9 gibi amiral gemisi cihazlara rakip olacak.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %