Teknoloji

Siri, Bir Sonraki Apple Lansman Etkinliğinin Ne Zaman Olacağını Açıkladı

Apple, 20 Nisan’da Bahar Yüklü Olarak Adlandırılan bir etkinliğin ayarlandığını onayladı, etkinlik 10: 00’dan itibaren çevrimiçi olarak izlenebilecek.

Siri’ye göre, Apple Event 2021 her şeye rağmen açık gibi görünüyor. Apple’ın sesli asistanı kısa süre önce insanlara büyük lansman etkinliğinin tam tarihini ve yerini söylemeye başladı.

Bu bilgi henüz resmi olarak yayınlanmadı, ancak Siri bunun 20 Nisan Salı günü olması gerektiğini söylüyor.

Siri, Apple’ın Sonraki Etkinliğini Erken Sızdırdı

Siri’nin bir sonraki Apple etkinliği hakkında ne söyleyeceğini merak ediyorsanız ona sormanız yeterli: “Bir sonraki Apple etkinliği ne zaman olacak?”. Şaşıracaksınız, ancak sanal asistan size ne zaman ve nerede gerçekleşeceği de dahil olmak üzere etkinlik hakkında bilinmesi gereken her şeyi anlatacak.

İşte Siri’nin yukarıdaki soruya tam olarak verdiği cevap:

Özel etkinlik 20 Nisan Salı günü Cupertino, CA’daki Apple Park’ta. Tüm ayrıntıları Apple.com’da bulabilirsiniz.

Bağlantıya tıklamak sizi normal Apple Etkinliği açılış sayfasına götürür. Ancak, lansman ayrıntıları henüz orada bulunmuyor.

Ayrıca Siri’nin etkinliğin Cupertino’da yapılması gerektiğini söylemesi biraz tuhaf görünüyor çünkü bu yılki etkinliğin yalnızca çevrimiçi ve önceden kaydedilmiş olması mümkün.

Sadece bu sızıntının planlanıp planlanmadığını veya Siri’nin bir sonraki Apple etkinliğiyle yanlışlıkla tahmin edebiliriz. Apple genellikle etkinlik tarihinden yaklaşık bir hafta önce bu tür etkinlikler için basın davetleri gönderdiğinden, Apple’ın önümüzdeki birkaç gün içinde etkinliği resmi olarak duyurması muhemeldir.

Hangi Yeni Apple Ürünlerini Beklemeliyiz?

Apple’ın sanal asistanı, Apple’ın etkinlikte duyurmayı planladığı cihazlar hakkında herhangi bir ayrıntı vermiyor. Bununla birlikte, Apple’ın en çok beklenen ürünlerinden bazılarını ortaya çıkarması tamamen mümkündür.

Bunlardan biri, mini LED ekranlı yeni 12.9 inç iPad Pro. Mini-LED ekranların üretimiyle ilgili bazı sorunlar var, ancak yine de bu ürünün daha sonra değil daha önce duyurulmasını bekliyoruz. Bu da Siri’nin bir sonraki Apple etkinliğinin 20 Nisan’da gerçekleşeceği yönündeki iddialarını destekliyor.

Apple’ın uzun zamandır beklenen AirTag’lerini bu etkinlikte açıklayıp açıklamayacağını ancak tahmin edebiliriz . Geçen yıl piyasaya sürülmeleri bekleniyordu, ancak aslında asla serbest bırakılmadılar.

Yeniden tasarlanan M1 Apple Silicon iMac hakkında da birçok söylenti dolaşıyor.

Her şey Siri’nin söylediği gibi devam ederse, bu Apple ürünlerinin ay sonuna kadar resmi olarak duyurulma ihtimali yüksek.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %