Samsung

Samsung Temmuz 2021 Güvenlik Yamasını Yayınlamaya Başladı

Samsung, One UI 4.0 ile yeni nesil Android 12 üretici yazılımı yükseltmesini yayınlamak üzere. Ancak bu, Galaxy S21 serisi gibi en yeni amiral gemisi telefonlar için ayrı bir One UI Beta Programı ile birlikte gelecek. Bu arada OEM, Galaxy S21 serisi, Galaxy S20, S20 Plus, S20 Ultra, Galaxy Tab A 8.0, Galaxy A52 ve daha fazlası için piyasaya sürülen Temmuz 2021 güvenlik yaması düzeyi gibi aylık yazılım güncellemelerini yayınlamaya devam edecek.

Galaxy S20 serisi için en son Temmuz 2021 güvenlik güncellemesi, önceki güvenlik yamalarına kıyasla çok büyük. 815 MB boyutundadır ve bazı hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler getirir. OTA, uluslararası varyant için yeni bir ürün yazılımı yapı numarası G98xBXXU8DUF9 ile birlikte geliyor.

Birincisi, büyük kamera performansı iyileştirmeleri getirdiğini iddia ediyor. Ayrıca, Galaxy cihazları arasında dosya paylaşımını geliştirerek Hızlı Paylaşım özelliğini geliştirdi.

En yeni Galaxy S21 cihazlarından birçok özelliği bir araya getiren Samsung Galaxy S20 serisi ve Note 20 serisi için bir önceki Mayıs 2021 güvenlik yamasıyla zaten yeni kamera özelliklerine sahip olduk. Bu özellikler arasında, Portre çekimleri artık telefoto kamera ile yapılıyor. Pro video bölümüne yeni özellikler eklendi. Her iki kamerayla da Çift Kayıt artık mümkün.

Ayrıca, Galaxy S20 ve Note 20 serisi , belirli operatörler için AB ve Kuzey Amerika dahil olmak üzere belirli bölgelerde eSIM ve Çift SIM Çift Bekleme (DSDS) işlevine zaten sahiptir. Artık eSIM planlarını cihazınıza aktarabilirsiniz. Bu özelliklerden bazıları, Exynos işlemcili S20 uluslararası varyantları için belirli bölgelerde de mevcuttur.

Cihazınızı güncelledikten sonra, başka bir cihazdan bir eSIM planını içe aktarmak için yeni bir seçenek bulmalısınız. Alternatif olarak, “Ayarlar” > “Bağlantılar” seçeneği altında eSIM Kart Yöneticisi seçeneğini bulabilirsiniz.

buna ek olarak, fiziksel SIM’i eSIM’e aktarmak için yerleşik bir özellik var gibi görünüyor. Dolayısıyla, ikinci bir SIM kartınız varsa, artık eSIM servisi aracılığıyla etkinleştirebilirsiniz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %