Samsung

Samsung One UI 4.0 Launcher Apk İndir

Diğer tüm Samsung telefonlarında resmi Samsung One UI 4.0 başlatıcı APK’sını indirin. Şimdi indirebilir ve Galaxy cihazınıza yükleyebilirsiniz.

One UI 4.0, tabloya birçok değişiklik getiriyor. Google’ın en son Android 12 güncellemesini temel alan ilk sürüm olacak. Güncelleme, renk şemasına ve uygulama simgelerine kozmetik değişiklikler getiriyor. One UI 4.0, Android 12’de tanıtılan Material UI renk şemasını tam olarak destekleyecektir.

Güncelleme yakında Galaxy S21, Note 20, S20’de yayınlanacak ve beta programı Galaxy S21’de zaten mevcut. Ancak, resmi başlatıcı APK dosyasını yükleyerek telefonunuzun One UI 4.0’a sahip gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.

İçindekiler

Samsung One UI 4.0 Launcher APK’yi diğer Galaxy Telefonlarına Nasıl Yüklenir

Not: One UI 4.0 başlatıcı APK, Android 11+ sürümüne sahip tüm Samsung telefonlarına yüklenebilir.

Başlatıcı kök gerektirmez. Telefonunuza genellikle diğer tüm uygulamaları yüklediğiniz gibi yükleyebilirsiniz.

One UI 4.0 Launcher’ı İndirin

  • Samsung One UI 4.0 Başlatıcı APK | İndirin

Bir UI 4.0 Başlatıcı Nasıl Kurulur

  1. Başlatıcıyı telefonunuza indirdiğinizden emin olun. Yöneticisi> İndirme Dosya ve APK dosyasını bulun.
  2. Dosyayı bulduktan sonra üzerine dokunun ve Yükle’yi seçin. Yükleme işleminin bitmesini bekleyin ve ardından ana sayfa düğmesine basın.

Yeni One UI 4.0 deneyimi ile karşılaşacaksınız. Ana ekran düzenini, ana ekran ızgarasını ve uygulama ekranı ızgarasını değiştirebilirsiniz. Uygulamalar düğmesini etkinleştirebilir ve ana ekranda aşağı kaydırarak bildirim paneline erişmeyi seçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu