Samsung

Samsung One UI 4.0 Beta Programı Çıkış Tarihi

Samsung Korea Beta Operations Manager, “One UI 4 beta Eylül’de başlayacak” ifadesini kullandı. Anladığımız kadarıyla, ilk beta güncellemesi 1 Eylül 2021’de Samsung Üyeleri uygulamasında ortaya çıkabilir. Kayıt hakkında bilgi edinmek için konumuzu okumaya devam ediniz.

One UI 4.0 ürün yazılımı güncellemesi alan ilk birkaç cihaz arasında Galaxy S21, S21 Plus ve S21 Ultra olacaktır. Ardından Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 3 dahil olmak üzere en yeni katlanabilir telefonlar geliyor. Son olarak önümüzdeki aylarda Galaxy Fold 2, Flip 2, Galaxy S20, Note 20 serisi, Galaxy S10, Note 10 ve daha fazlası.

OneUI 4.0 beta, Gizlilik Kontrol Paneli, durum çubuğundaki yeni kamera ve mikrofon göstergeleri, hızlı ayarlar ve çok daha fazlası gibi Android 12 ve OneUI 4.0 dış görünümünden en son özelliklerin tümünü alacaksınız.

Bununla birlikte, kaynaklara göre, en önemli değişiklik – Tasarladığınız Malzeme – Samsung’un One UI ürün yazılımı güncellemesine ulaşmayabilir. Görüyorsunuz, Samsung kendi dinamik duvar kağıdı tabanlı tema motorunu uygulayabilir. Veya kendi Samsung Temaları uygulamasını geliştirin.

Bir UI 4, ilk olarak Snapdragon Galaxy S21 varyantları için Amerika Birleşik Devletleri bölgesine, ardından Almanya, Hindistan, Çin gibi bölgeler için Exynos yonga setli küresel varyantlar ve daha sonra tüm Avrupa ve Asya’ya gelecek.

Bizi izlemeye devam edin, Galaxy S21 serisi için One UI 4 beta OTA indirmelerini ilk yükleyen biz olacağız. İşte Amerika Birleşik Devletleri’nde başlayan Samsung Galaxy S21 Series ONE UI4 Beta Programı.

Samsung Galaxy S21 Series ONE UI4 Beta Programı – Amerika Birleşik Devletleri Kaynak

Samsung One UI 4 Beta Programı Kayıt Süreci

One UI 4.0 beta programına kaydolmak için Samsung üye uygulaması şarttır. Samsung Üyeleri uygulamasında One UI beta programı hakkında bir bildirim alacaksınız. Tabii bunu söylemeye gerek yok, Galaxy S21 cihazı şart.

  • En son Samsung üyeleri uygulama güncellemesini Play Store’dan indirin.
  • Uygulamayı başlatın.
  • Bildirim bölümüne gidin ve yeni bir One UI Beta Programı bağlantısı görmelisiniz.
  • Beta programına kaydolduktan sonra, ayarlar> sistem güncellemeleri> OTA güncellemelerini indir’e gidin.
Samsung One UI 4 Beta Programı Kayıt Süreci

Alternatif olarak, doğrudan aşağıdaki indirme bağlantılarına gidebilir ve Samsung Üyeleri bölümünü atlayabilirsiniz!

One UI 4.0 Beta OTA Güncelleme Ziplerini İndirin

One UI 4.0 beta programını edinmenin en kolay yolu Samsung Üyeleri uygulaması olsa da, OneUI 4 OTA güncellemesini gayri resmi olarak almanın daha fazla yolu vardır.

Her yıl olduğu gibi, Galaxy cihazlarınız için doğrudan kayıt bağlantılarının yanında OneUI OTA indirme bağlantılarını burada listeleyeceğiz. Kayıt bağlantısını tıkladığınızda, sizi hemen beta programına yönlendirmelidir.

  • Samsung S21 One UI 4.0 Kayıt Bağlantısı (yakında…)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu