Samsung

Samsung, Galaxy Z Fold 3’ü, Galaxy Z Flip 3’ün özelliklerini resmen açıkladı

Bir çok sayıda sızıntının ardından, Samsung nihayet Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3’ün varlığını doğruladı. Resmi bir basın toplantısında, Samsung’un TM Roh’u 11 Ağustos lansman etkinliğinde yeni Galaxy Z katlanabilirlerini piyasaya sürüleceğini onayladı. Yeni modeller, geliştirilmiş güvenlik, katlanır form faktöründen yararlanmak için daha fazla üçüncü taraf uygulaması desteği ve katlanabilir ekranlar için bir S Pen kalemi içerecek. 

Samsung henüz tam adı doğrulamadı ancak Roh, Galaxy Z Fold ve Galaxy Z Flip serisindeki yeni modellerin 11 Ağustos’taki Galaxy Unpacked etkinliğinde geleceğini ortaya koyuyor. Yeni Z Flip rafine bir tarzla gelecek ve Samsung’un bu sefer daha güçlü malzemeler kullanması sayesinde daha dayanıklı olacağı söyleniyor. 

Samsung, Galaxy Z katlanabilir özelliklerini ortaya koyuyor

Samsung Electronics Mobil İletişim Birimi Başkanı ve Başkanı Dr. TM Roh, “Akıllı telefon kategorisini yeniden şekillendirmek ve deneyimlerinizi tamamen yeniden tasarlamak için en yeni ve en büyük Galaxy Z serimizi piyasaya süreceğiz” dedi.

Samsung, daha fazla uygulamanın katlanır ekranı kullanmasına izin vermek için çabalarını ikiye katlıyor. “Üçüncü nesil Galaxy Z telefonlarımız için, çok yönlü katlanabilir formattan en iyi şekilde yararlanan daha fazla ortak uygulaması sıraladık. Google Duo ile eller serbest, optimize edilmiş görüntülü arama ve YouTube’da Flex modunda video izlemeden Microsoft Teams’de çoklu görev yapmaya kadar, katlanabilir ekosistemimiz çok sayıda kusursuz ve optimize edilmiş deneyim sunacak,” dedi Roh.

Samsung Galaxy Z Katlama 2

Şirket, veri güvenliği ve gizlilik yönünü iyileştirmek için Google ve Microsoft ile yakın çalıştığını söylüyor. “Cihazlarınızı ve verilerinizi her adımda güvende tutan son teknoloji güvenlik çözümleri oluşturmak için kilit ortaklarla sürekli çalışıyoruz. Bu, uygulamalarınız, verileriniz ve gizliliğiniz üzerinde size daha fazla kontrol vermemizi sağlar, böylece kendi deneyiminizi tamamen gönül rahatlığıyla oluşturabilirsiniz,” dedi Roh.

Roh ayrıca Google ile üzerinde çalıştığı yeni One UI Watch arayüzüne de ışık tuttu . Yeni arayüz, Samsung’un Galaxy giyilebilir ve akıllı telefon ekosistemiyle daha iyi entegre edilecek.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %