Samsung

Samsung Galaxy Z Fold 3 Resmi Duyurudan Önce Sızdı

Samsung’un önümüzdeki hafta Galaxy Z Fold 3’ü tanıtması planlanıyor. Yine de Samsung’un canını sıkan bir sızıntı, şirketin yaklaşmakta olan katlanabilir ürününün neredeyse her önemli yönünü detaylandırdı.

Galaxy Z Fold 3’ün tüm önemli yeniliklerini ve iyileştirmelerini vurgulayan pazarlama materyalleri ve broşürleri çevrimiçi olarak paylaşıldı.

Samsung, Galaxy Z Fold 3

GizNext tarafından paylaşılan sızdırılmış broşürden yola çıkan Samsung, yaklaşmakta olan katlanabilir cihazının güvenilirliğini artırmaya odaklanmış görünüyor. Galaxy Z Fold 3’ün kapak ekranı ve arkası, Corning’in daha dayanıklı ve çizilmeye daha az eğilimli Gorilla Glass Victus ile korunacak.

Samsung ayrıca Galaxy Z Fold 3’te şimdiye kadarki “en güçlü alüminyum çerçevesini” kullandığını iddia ediyor. Cihazın Armor Alüminyum çerçevesi yüzde 10’a kadar daha dayanıklı ve cihazın iç kısımlarının ve menteşesinin korunmasına yardımcı oluyor.

Ana katlanır ekran için Samsung, pazarlama broşüründe, öncekinden yüzde 80 daha dayanıklı bir panel katmanı ve koruyucu film ile birlikte en büyük Ultra İnce Camını kullandığını iddia ediyor.

Broşür ayrıca, Galaxy Z Fold 3’ün katlanan ekranının boyutunun 7,6 inç’e ulaştığını ve Samsung’un gerçekten sürükleyici bir izleme deneyimi sunmak için bir ekran altı kamera kullandığını ortaya koyuyor. Hem kapak hem de katlanır ekran 120Hz yüksek yenileme hızına sahip olacak.

Galaxy Z Fold 3 Dünyanın İlk Suya Dayanıklı Katlanabilir Cihazı Olacak

Galaxy Z Fold 3’ün tasarımında öne çıkan bir diğer önemli nokta, IPX8 derecesi olacak ve bu da onu suya dayanıklı hale getirecek. Samsung, sızdırılan broşürde gururla Galaxy Z Fold 3’ün “dünyanın ilk suya dayanıklı katlanabilir akıllı telefonu” olduğunu iddia ediyor.

Sızıntı, Qualcomm’un Snapdragon 888 yonga setinin Galaxy Z Fold 3’e güç sağlayacağını doğruluyor. Ayrıca cihazın birincil 12MP atıcı, 12MP ultra geniş ve 12MP telefoto sensör içeren kamera kurulumunu da doğruluyor.

Kapak ekranında 10 MP kamera bulunurken, katlanır ekranda 4 MP ekran altı kamera bulunacak. Director’s View, Night Hyperlapse ve Night modu gibi tüm olağan Samsung kamera özellikleri de Galaxy Z Fold 3’te mevcut olacak.

Samsung, Galaxy Z Fold 3’ü üç renkte sunmayı planlıyor: Phantom Black, Phantom Green ve Phantom Silver. Cihaz, Samsung’un katlanabilir cihazlarıyla çalışmak üzere özel olarak tasarladığı S Pen’i de destekleyecek.

Samsung, 11 Ağustos’ta gerçekleştireceği Unpacked etkinliğinde diğer katlanabilir cihazlarıyla birlikte Galaxy Z Fold 3’ü tanıtacak .

Güvenilirlik, Samsung’un önceki katlanabilir cihazlarında önemli bir konuydu ve şirket, Galaxy Z Fold 3 ile bu konuda büyük bir adım atmak istiyor gibi görünüyor.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %