Samsung

Samsung Galaxy Z Fold 3 One UI 3.5 Sürümü İle Gelecek

Her yeni One UI sürümü gibi, One UI 3.5 de gelişmiş ve kullanıcı dostu özellikleri vurgulayacaktır. Sızıntılara göre Samsung, One UI’nin bir sonraki sürümünde, özellikle katlanabilir cihazlar için büyük bir yükseltme getireceği yönünde.

Kaynağa göre, One UI 3.5, Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 sahiplerinin aynı anda iki uygulamayı (YouTube ve Notes, tarayıcı ve hesap makinesi ve daha fazlası gibi) ve katlanabilir özel Flex modunu kullanmasına izin verecek. Ek olarak, One UI 3.5 başka özelliklere de sahip olabilir.

Şu anda One UI 3.1, Samsung tarafından Galaxy cihazları için sağlanan en son yazılım sistemidir. Bir UI sürüm 3.1, bu yılın başlarında Galaxy S21 serisi amiral gemisi ürünleriyle piyasaya çıktı. Bu, One UI 3.0’ın yükseltilmiş bir sürümüdür ve ayrıca Android 11’e dayanmaktadır.

Her zaman olduğu gibi, Güney Koreli teknoloji devi, bir yazılım güncellemesi aracılığıyla nitelikli Galaxy akıllı telefonlarına ve tabletlerine One UI’nin 3.1 sürümünü tanıttı. Şimdiye kadar onlarca Galaxy modeli en son One UI 3.1 özelliklerini aldı. Şirket, One UI 3’ün Android 11 tabanlı One UI 3.5 olan başka bir sürümünü piyasaya sürecek.

Samsung bu yıl yeni bir Galaxy Note yayınlamayacak olsa da, yeni nesil katlanabilir cihazlara yönelik hazırlıkları devam ediyor. Aynı zamanda, bu yıl Temmuz ayında piyasaya sürülecek olan Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3, büyük olasılıkla Android 11 tabanlı One UI 3.5 sunacak.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %