Samsung

Samsung Galaxy Z Fold 2 One UI 4.0 Beta 3 Güncellemesi Yayınlandı

Birkaç hafta önce Samsung, Galaxy Z Fold 2 için Android 12 merkezli One UI 4.0 beta programını duyurdu. Cihaz zaten iki artımlı yama almıştı ve şimdi Samsung’un One UI’nin üçüncü betasını yayınlamaya başladığı haberleri geliyor. 4.0 Galaxy Z Fold 2. Üçüncü beta sürümü Güney Kore’de yayında ve bir dizi düzeltme ve iyileştirme getiriyor. Samsung Galaxy Z Fold 2 One UI 4.0 Beta 3 güncellemesi hakkında bilgi edinmek için okumaya devam edin.

En son ürün yazılımı Güney Kore’de ZUKK yapı sürümüyle birlikte geliyor ve önümüzdeki günlerde diğer bölgelere katılacak. Artımlı yamalar, ilk beta sürümüne kıyasla daha hafiftir, böylece telefonunuzu hızlı bir şekilde daha yeni sürüme yükseltebilirsiniz. Sadece Z Fold 2 değil, şirket aynı zamanda Note 20 serisi telefonlara da artımlı bir yama uyguladı.

Değişikliklere geçildiğinde, yükseltme, Parmak İzi kimlik doğrulama sorunu, yeniden başlatmanın ardından ekran parlaklığı kararması sorunu, Galaxy Watch 4 sorunları ve diğer bazı sorunlar için düzeltmeler getiriyor. Galaxy Z Fold 2 One UI 4.0 üçüncü betasının değişiklik günlüğü, dünkü Note 20 serisi yükseltmesiyle aynı. İşte cihazınızı yükseltmeden önce kontrol edebileceğiniz tam değişiklik günlüğü.

Samsung Galaxy Z Fold 2 One UI 4.0 Beta 3 güncellemesi – Değişiklik günlüğü

  • Bazı uygulamalarda parmak izi doğrulama çalışmıyor
  • Hızlı panel öğesi seçerken etkisi yok
  • Rutin yayınlanmadı
  • Gezinti çubuğu hareketi ipucu Açık->Kapalı alt hareketi – İpucu çubuğu hatası
  • Yeniden başlatırken ekran parlaklığı azalıyor
  • Kilit ekranı sıfırlama, Galaxy Watch 4’te hızlı bir şekilde açılmazsa gerçekleşir
  • Galaxy Watch 4’e bağlandığında kilitleniyor – Pil çabuk bitiyor
  • USB aracılığıyla Windows PC’ye bağlandığında bağlantı kesildi Diğer küçük sorunlar düzeltildi

Galaxy Z Fold 2 kullanıcıları, herhangi bir bildirim almamış olmanız durumunda, en son derleme beta OTA bildirimini alacaklardır, ardından Ayarlar > Yazılım yükseltmesine gidebilir ve yeni güncellemeleri kontrol edebilirsiniz.

Kararlı bir sürümde çalışıyorsanız One UI 4.0 beta sürümünü denemek istiyorsanız, bildirimler bölümünden Samsung Üyeleri uygulaması aracılığıyla beta programına katılabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu