Samsung

Samsung Galaxy S22 Ekran Altı Kamera Olmayabilir

Samsung, premium Galaxy S22 serisinin lansmanını gelecek yıla kadar ertelemiş olabilir. Birkaç rapor, Galaxy S22’de bir ekran altı kamera önerdi. Ancak şirketin bu kamera teknolojisini yaklaşmakta olan amiral gemisinde uygulamayabileceği görülüyor.

Samsung Galaxy S22 Neden Ekran Kamerası ile gelmeyecek ?

Güney Kore’den gelen bazı haberlere göre Samsung, Galaxy S22’nin ekran altı kamerasını atladı. Şirket, yaklaşmakta olan amiral gemisi için bu özelliği test ediyor, ancak tatmin edici bir sonuç alamadı. Raporlara göre, Galaxy S22’deki ekran altı kamera düşük kaliteli görüntüler verdi.

Bu, Samsung’un bu yeni kamera teknolojisini Galaxy S22’de uygulama planlarını bırakmasına neden oldu. Markanın bu kamera gelişmelerini Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Note serisi ile sınırlı tuttuğu söyleniyor. İkincisinin 2022’nin ikinci yarısında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Peki Galaxy S22’nin Kamerasından Başka Ne Beklenmeli ?

Samsung’un önceki nesil Galaxy S21 serisinde gördüğümüz kamera sisteminde iyileştirmeler yaptığı söyleniyor. Galaxy S22’nin Galaxy S21’den daha büyük bir birincil kamera modülüne sahip olduğu söyleniyor. Ayrıca kameranın Olympus etiketli olduğu söyleniyor.

Raporlar ayrıca Samsung’un her yakınlaştırma seviyesinde daha keskin ayrıntılar için sürekli bir yakınlaştırmalı periskop kamera kullanacağını gösteriyor. Galaxy S22’nin kamerası ayrıca video kaydını iyileştirecek gelişmiş bir sensör kaydırma sabitleme sistemine sahip olacak.

Samsung, muhtemelen Galaxy S22’deki görüntüleme deneyimini geliştirmek için tonlarca özellik ekleyecektir. Galaxy S21 serisinin kamera sisteminin yeteneklerini gördüğümüz gibi söyleyebiliriz. Şirket, en iyi kamera teknolojisini Galaxy S serisiyle birlikte getiriyor.

Aynısı Galaxy S22’den de bekleniyor. Ancak gelişmeler önümüzdeki aylarda netlik kazanacak. Şirket ayrıntıları doğrulamadıkça, söylentilere güvenmek zorunda kalacağız.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %