Samsung

Samsung Galaxy S21 Google Kamera İndir

Samsung Galaxy S21, S21 + ve S21 Ultra için Google Kamera’yı (GCam 8.1 APK) indirin

Bir Samsung Galaxy S21, S21 + veya S21 Ultra’ya sahipseniz, artık Google Kamera’nın (GCam) en son çalışan bağlantı noktasını indirip yükleyebilirsiniz. Google Kamera (GCam 8.1), Arnova8G2 ve BSG gibi geliştiriciler sayesinde mümkün olmuştur.

Galaxy S21 için en yeni Google Kamera bağlantı noktası GCam 8.1’dir. Bu sürüm Google tarafından Android 11’de yayınlandı ve şimdi onu Galaxy S21’e yükleyebilirsiniz. Galaxy S21 için Google Kamera 8.1, Sinematik Pan, Gece Görüşü Portre Modu, Hızlı Yakınlaştırma ve gelişmiş Süper Çözünürlük Yakınlaştırma gibi bir dizi özellikle birlikte gelir. Gece Görüşü, Astrophotography modu ve HDR + Enhanced gibi GCam 7.4 ve GCam 7.3’teki tüm işlevler korunur.

GCam 8.1, Android 11 kamera uygulamasını temel alan en yeni Google Kamera modudur. Uygulamanın önemli özellikleri yalnızca Pixel cihazlarda mevcuttur. Geliştiriciler, uygulamayı birçok Android cihazda kullanılabilir hale getirmek için portlamış ve çalışır haline getirmiş durumdadır.

Aşağıda, Galaxy S21 ile çalışan tüm GCam dosyalarını indirebilirsiniz. Geliştiricilere göre, uygulamalar One UI 3 Android 11 sürümlerinde çalışmalıdır.

Download – Google Drive

Download – Dosya.co

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %