Samsung

Samsung Galaxy S21 FE Uygun Fiyatlı Amiral Gemisi Olabilir

Samsung Galaxy S21 FE söylentileri yağmaya başladı ve bize yakında piyasaya çıkacağına dair bir ipucu verdi. Son zamanlarda telefonun nasıl görüneceğine dair bir fikir edindik ve şimdi en son sızıntılar telefonun ne kadar fiyatlandırılacağı hakkında konuşuyor. 

Yeni bilgiler, bir Samsung amiral gemisi için oldukça cömert ve ilgi çekici bir fiyat etiketine işaret ediyor. İşte bekleyebilirsiniz. 

Samsung Galaxy S21 FE fiyatı sızdırıldı

En son fiyat sızıntısı (Herald Corp. tarafından hazırlanan bir raporun izniyle), Galaxy S21 FE’nin selefine kıyasla çok daha düşük bir fiyat etiketi ile gelebileceğini gösteriyor. 

Ancak ilginç olan kısım, bir başka Qualcomm Snapdragon 888 telefonu olacak ve iQOO 7 Legend, OnePlus 9 ve Xiaomi Mi 11X Pro gibilerle rekabet edecek.

Ancak ABD’de, telefonun Galaxy S21 serisinde olduğu gibi daha düşük bir fiyatla fiyatlandırılması bekleniyor.

Samsung Galaxy S21 FE diğer sızdırılmış detaylar

Bir dizi sızıntı, Samsung Galaxy S21 FE’nin diğer Galaxy S21 telefonlarına benzer bir tasarımla geleceğini ve çıkıntılı bir dikey kamera çıkıntısı ve delikli bir ekrana sahip olacağını öne sürdü.

Ancak iki şey kaybolabilir; telefonun bazı tavizleri tercih etmesi ve metal yan çıtalar ve camsı bir arkalık kombinasyonu yerine plastik bir yekpare gövdeye gitmesi muhtemel. Telefonun ayrıca çift tonlu kaplamadan vazgeçmesi ve mat yeşil, mat mor, beyaz ve siyah renkleri içerebilecek tek renkleri seçmesi bekleniyor. Galaxy S20 FE’nin kırmızı ve mavi renklerini göremeyebiliriz.

Spesifikasyonlara gelince, geçmiş sızıntılar 5G desteğine, 120Hz yenileme hızına sahip 6,5 inç Full HD+ Süper AMOLED ekrana ve Qualcomm Snapdragon 888 yongasına işaret ediyor. Diğer Galaxy S21 telefonları bir Exynos 2100 SoC ile birlikte gelecek.

Kamera, Galaxy S21’e benzer olabilir, 12 GB’a kadar RAM ve 256 GB depolama alanı ve 4.500 mAh pile sahip olabilir.

Samsung Galaxy S21 FE’nin bu yıl Ağustos ayında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %