Samsung

Samsung Galaxy S21 FE resmi fotoğraflara ilk bakış

Galaxy S20 FE’nin sürekli yenilenmesine tanık olmaya devam ederken, Samsung halefini bu yıl için şimdiden hazırlıyor. Galaxy S21 FE’nin bu yıl içinde piyasaya sürülmesi bekleniyor ve yeni bir sızıntı, Samsung’dan yeni renkleri ve tasarımı gösteren bir dizi resmi resmi ortaya çıkardı.

Galaxy S21 FE, Galaxy S21 ve Galaxy S21 Plus’ın tasarım öğelerini ödünç alacak. Bununla birlikte, maliyet düşürme önlemleri, Samsung’un metal raylar ve cam/plastik arka kısım yerine tek gövdeli bir plastik yapıyı benimsediğini görebilir. Samsung, alışılmış siyah ve beyaz renklerin yanı sıra yalnızca Mor ve Yeşil renkleri seçenek olarak sunacak. 

Galaxy S21 FE resmi fotoğrafları sızdırıldı

Resmi fotoğraflar, Samsung’un S21 serisi ile ilk kez tanıttığı tasarım temasına bağlı kaldığını bir kez daha teyit ediyor. Yapı malzemesiyle tavizlere rağmen, tasarım öğeleri normal S21 ile aynı kalacak gibi görünüyor. Ne yazık ki, siyah olmayan Galaxy S21 sürümlerindeki çift tonlu renk teması burada mevcut değil. 

Ön taraf da normal telefona benziyor, uçtan uca ekran ve kamera için bir delik ile tamamlandı. Yeni renk seçeneği, beyaz ve siyah versiyonlara ek olarak mat yeşil ve mat moru içeriyor. S20 FE’nin kırmızı ve lacivert versiyonları artık yok.

Sızıntının sağlam bir üne sahip olan Evan Blass’tan geldiği düşünülürse, Galaxy S21 FE’nin sonu böyle görünebilir. Önceki söylentiler, bu telefonun 120Hz yenileme hızına sahip 6,5 inç Full HD+ AMOLED ekrana sahip olabileceğini öne sürmüştü. Snapdragon 888’in görev yapması beklenirken, aynı zamanda Ülkemizde Samsung kendi işlemcisi olan Exynos ile donatılacağı kesin gözle bakabiliriz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %