Samsung

Samsung Galaxy S21 FE Geliyor

Görünüşe göre Samsung bu yıl Galaxy S21 FE’yi piyasaya sürmeyi planlıyor, ilk bilgiler daha yeni ortaya çıktı. SamMobile bize telefonun model numarasını ve bazı ek ayrıntıları getiriyor.

Sağlanan bilgilere göre Samsung SM-G990B geliştirme aşamasındadır. Yine de Galaxy S20 FE, SM-G780F / SM-G781B model numaralarıyla geldiğinden, G990’ın Galaxy S21’in LTE versiyonu olması gerektiğinden emin olamayız.

İlk Galaxy S21 FE, oldukça tuhaf bir model numarasıyla piyasaya sürülebilir.

Kaynak, Samsung’un Galaxy S21’in LTE varyantlarını piyasaya sürmediğine işaret ediyor. Varsayım, şirketin Galaxy S21 FE model numarasını standart S21 birimleriyle aynı hizaya getirerek işleri kolaylaştırmaya çalıştığı yönünde.

Ek ayrıntılara gelince, kaynak, telefonun verilen 5G’yi destekleyeceğini iddia ediyor. Galaxy S20 FE ayrıca 5G bağlantısı da sundu. Ayrıca 128GB ve 256GB depolama varyantlarında geleceğini de vurguluyor.

Android 11, elbette Samsung’un One UI dış görünümü ile birlikte önceden yüklenmiş olarak gelecek. Kaynak ayrıca bekleyebileceğimiz renk çeşitlerini de ortaya çıkardı. Galaxy S21 FE’nin gri / gümüş, pembe, mor ve beyaz renk seçenekleriyle gelmesi bekleniyor.

Telefonun 2021 yılının ikinci yarısında gelmesi bekleniyor

Telefonun 2021’in ikinci yarısında piyasaya sürülmesinin beklendiğine işaret ediliyor. Selefi Ekim 2020’de geldiğinden bu mantıklı geliyor. Telefon gerçekten geliyorsa, muhtemelen önümüzdeki aylarda daha fazla bilgi alacağız.

Cihaz, selefi herhangi bir gösterge ise muhtemelen Snapdragon 888 ile birlikte gönderilecek. Bir kez daha, güçlü bir özellik sayfasıyla birlikte ‘glasstic’in geri eklenmesini bekleyebiliriz.

Galaxy S21 FE, fiyatlandırma açısından neredeyse kesinlikle Galaxy S21’in altını çizecek, bütün mesele bu. Yine de, muhtemelen Galaxy S21 serisinin en önemli yönlerini getirecek. Harika bir SoC’ye ek olarak, 120Hz yenileme hızı ekranı, hızlı depolama ve RAM, hızlı şarj (hem kablolu hem de kablosuz) ve çok daha fazlasını sunması bekleniyor.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %