Samsung S Serisi

Samsung Galaxy S21 FE Gelecek Yıl Piyasaya Sürülecek

Popüler amiral gemisi katil S20 FE’nin halefi olan Samsung Galaxy S21 FE ile ilgili söylentiler bir süredir ortalıkta dolaşıyordu ve yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Geçtiğimiz günlerde S21 FE iptal edildiğini ve piyasaya çıkmayacağı yönünde haberler paylaşmıştık, Fakat bazı sızıntılar bizi yanıltarak S21 FE’nin 11 Ocak 2022 Tarihinde piyasaya sürüleceği yönünde.

Bununla birlikte, cihazın küresel pazarlara ne zaman geleceği henüz belli değil, bazı raporlar önümüzdeki hafta piyasaya sürüleceğini öne sürerken, diğer söylentiler Ocak ayında piyasaya sürüleceğini gösteriyor.

S21 FE Lansmanı Hakkında Ne Biliyoruz?

Bugün, yeni bir bilgi, lansmanın ilkinden ziyade ikinci tarihte gerçekleşeceğini ve sızdıran Jon Prosser’ın lansmanın Ocak ayında gerçekleşeceğini öne sürüyor.

Sızdıran bir tweet’te S21 FE’nin 11 Ocak 2022’de geleceğini ve Max Weinbach’ın Prosser’ın ilk tweetine yanıt olarak aynı şeyi onayladığını belirtiyor.

Prosser, takip eden bir tweet’te, cihazın bir kez daha gecikeceğini belirterek, Samsung’un telefonu Eylül ayında piyasaya sürmeyi planladığı, Eylül 2020’de duyurulan S20 FE’ye çok benziyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu