Samsung

Samsung, Galaxy S21 FE, Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip Çok Yakında Tanıtacak

Samsung’un yaklaşan yaz etkinliğinde bir dizi ürün sergilenecek. Şirketin, Ağustos ayı sonlarında gerçekleşeceği söylenen etkinlikte Galaxy S21 FE, Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 akıllı telefonlarını tanıtması bekleniyor.

Şimdi, Galaxy Note 20 serisinin halefi olduğu söylenen yaklaşan Galaxy S21 FE ile ilgili en son bilgiler. İsim göz önüne alındığında, yaklaşan Galaxy S21 FE’nin Galaxy S20 FE’nin halefi olacağını güvenle söyleyebiliriz. Ancak, bilgi sahibi Evan Blass, yaklaşmakta olan Galaxy S21 FE’nin geçen yılki Note serisinin “takipçisi” olarak konumlanacağını iddia etti.

Daha önce marka, bu yıl Galaxy Note serisi akıllı telefonların olmayacağını doğruladı ve bu da bizi Galaxy S21 FE’nin Note 20 serisini takip edebileceğine inandırdı. Ancak bununla ilgili resmi bir doğrulama yok.

Ayrıca marka henüz S21 FE doğrulamadı; ancak isim, Nisan ayında Samsung Mexico’nun web sitesinde görünmüştü. Ancak telefonun Note 20 serisini takip edeceği söylendiği için şirketin başka bir isim kullanma ihtimali var.

Samsung Galaxy S21 FE: Ne Beklemeli?

Galaxy S21 FE, gerçekten Note 20 serisinin bir devamıysa, telefonun S Pen kalemi ile geldiğine inanılıyor. Ayrıca, telefon benzer bir tasarımı Note 20 serisinden ödünç alabilir. Ama henüz hiçbir şey doğrulanmadı.

Önceki Geekbench listesine göre Galaxy S21 FE, 6GB RAM ile eşleştirilmiş Snapdragon 888 ile birlikte gelecek. Telefonun 6,4 inç AMOLED delikli bir 32MP ön kameraya sahip olması muhtemel. Diğer özellikler arasında 4.500 mAh pil, Android 11 işletim sistemi vb.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %