Samsung

Samsung Galaxy S21 FE, Galaxy Z Fold 3, Galaxy Z Flip 3 Yakında Geliyor

Samsung, akıllı telefonlar, kulaklıklar ve akıllı saatler dahil olmak üzere bir dizi ürünü tanıtacağı yaklaşan yaz etkinliği için hazırlanıyor. Şirketin etkinlikte Samsung Galaxy S21 FE, Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3’ü piyasaya süreceği söyleniyor.

En son gelişme, Koreli haber kaynağı Yonhap aracılığıyla geldi ve markanın bu üç telefonun Ağustos sonunda piyasaya sürülmesi hakkında yerel mobil tedarikçilerle görüştüğünü öne sürdü. Öte yandan Samsung’un ürün lansman yol haritasında daha önce Samsung Galaxy S21 FE’nin 19 Ağustos’ta piyasaya çıkacağı ima edilmişti.

Hatta hem Samsung Galaxy Z Flip 3 hem de Z Fold 3’ün Temmuz ayında piyasaya sürülmesi önerildi. Özellikler söz konusu olduğunda, çok sayıda sızıntı ve söylenti bize yaklaşmakta olan akıllı telefonlara bir bakış attı.

Samsung Galaxy S21 FE: Ne Beklemeli?

Samsung Galaxy S21 FE’nin 120 Hz yenileme hızına sahip 6,4 inç FHD + AMOLED ekrana ve ön kamera sensörü için bir delik açılmasına sahip olması bekleniyor. Telefonun, 256GB’a kadar depolama seçenekleriyle eşleştirilmiş Qualcomm Snapdragon 888 SoC’yi çalıştırdığı söyleniyor.

Ayrıca telefon, Android 11 tabanlı OneUI 3.1 özel dış görünümü, 4.500 mAh pil ve daha fazlasını içerebilir. Telefonun ayrıca bağlantı için şarj için 5G, 4G LTE, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.1, GPS ve USB Type-C bağlantı noktasını desteklediği söyleniyor.

Samsung Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 Ayrıntıları

Daha önce Samsung Galaxy Z Fold 3’ün canlı görüntüsü, bir ekran altı selfie kamerasına sahip olacağını göstermişti. Ayrıca S21 serisi akıllı telefonlardan farklı bir kamera modülüne sahip olduğu söyleniyor. Cihaz, hap şeklindeki bir modülün içine yerleştirilmiş üçlü bir arka kamera düzeneğiyle sızdırıldı. Samsung Galaxy Z Fold 3’ün ayrıca bir S kalem kalemi aldığına inanılıyor.

Öte yandan SM-F7110 model numaralı Galaxy Z Flip 3, kısa süre önce 3C sertifika platformunda görüldü ve şarj hızını ortaya çıkardı. Listeye göre akıllı telefon yalnızca 15W şarj teknolojisini destekleyecek.

Ayrıca toplam 3.273 mAh pil kapasitesi ve Snapdragon 888 yonga seti ile gelmesi muhtemel. Hatta, Galaxy Z Flip 3’ün Galaxy Z Fold 3’e benzer bir ekranın altında öne bakan bir kamera sergilediği söyleniyor.

Bununla birlikte şirketin Galaxy Buds 2, Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Active’i tanıtacağı söyleniyor. 

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %