Duvar Kağıtları

Samsung Galaxy S21 Canlı Duvar Kağıtları İndir

Samsung Galaxy S21, S21 + ve S21 Ultra, canlı duvar kağıdı olmak üzere 22 yepyeni renkli duvar kağıdıyla gelecek / Aşağıda resmi duvar kağıtlarını indirebilir ve telefonunuzda kullanabilirsiniz.

Samsung Galaxy S21 serisi üç farklı modelle gelecek. Samsung Galaxy S21, serinin standart giriş telefonu olacak, Galaxy S21 + ise daha büyük model olacak. Galaxy S21 Ultra, en çok özelliğe ve aynı zamanda en yüksek fiyat etiketine sahip cihaz olacak.

Telefonlar 22 renkli duvar kağıdı ile gelecek. 16 standart duvar kağıdı ve 6 canlı duvar kağıdı vardır. Tüm duvar kağıdı paketini telefonunuza indirebilirsiniz.

Samsung Galaxy S21 Canlı Duvar Kağıtları Önizlemesi

Samsung Galaxy S21 canlı duvar kağıtları basit ancak moderndir. Her duvar kağıdının oynatıldığında kendi büyüleyici hareketi vardır ve bu da onları kilit ekranı duvar kağıtları olarak mükemmel kılar.

Canlı duvar kağıtlarının her biri, çoğu ekran çözünürlüğü için ideal olan 1.440 x 3.200 piksel çözünürlüğe sahiptir.

Samsung Galaxy S21 ve S21 Ultra Canlı Duvar Kağıtlarını İndirin

Yukarıdaki canlı duvar kağıtlarından herhangi birini indirdikten sonra, bunu bir ana ekran veya kilit ekranı duvar kağıdı olarak ayarlamanız gerekir. Bunu yaptıktan sonra telefonun ekranını her açtığınızda gerçekten güzel bir animasyona sahip olacaksınız.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %