Samsung

Samsung Galaxy S10 Serisi One UI 3.1 Güncellemesi alıyor

Dün Samsung, Galaxy Note 10 serisi ve birinci nesil Galaxy Fold için en son One UI 3.1 güncellemesini yayınladı. Şimdi başka bir eski amiral gemisine geliyor, bu sefer Galaxy S10’a One UI 3.1 geliyor. Güncelleme Galaxy S10, S10e ve S10 Plus için mevcuttur.

En son güncelleme, en yeni amiral gemisinden eski telefonlara bir dizi yeni özellik getiriyor. Sadece bu değil, aynı zamanda Şubat 2021’den Mart 2021’e kadar güvenlik yaması sürümünü de yükseltiyor. Buradan Samsung Galaxy S10 One UI 3.1 Güncellemesi ile ilgili her şeyi kontrol edebilirsiniz.

Şimdilik, güncelleme yalnızca İsviçre’deki Galaxy S10 + kullanıcıları için mevcut, umarım önümüzdeki birkaç gün içinde diğer bölgelerde de yayımlanır sunulacak. Açıkçası, güncelleme kısa süre içinde yaymlanması bekleniyor çünkü Samsung’un güncelleme politikası bunu gerektiriyor. 

Değişiklikler açısından, Galaxy S10 kullanıcıları, Samsung’un yakın zamanda bir grup Galaxy telefonu için yayınladığı tüm özelliklere erişebilir. Bununla birlikte, Galaxy Note 10’daki One UI 3.1 güncellemesinde Nesne silgi özelliği bulunmuyor. Ve şirketin Galaxy S10 serisiyle aynı şeyi takip etme ihtimali de olabilir. Şimdilik, değişiklik günlüğünün tamamı mevcut değil, resmi değişiklik günlüğü kullanıma sunulduğunda makaleyi güncelleyeceğiz.

Bildiğiniz gibi, Samsung güncellemeleri toplu olarak yayınlamaktadır, yani İsviçre’den iseniz, güncellemeyi cihazınıza zaten almış olabilirsiniz. Ancak değilse, Ayarlar> Sistem Güncellemeleri’ne giderek güncellemeleri manuel olarak kontrol edebilirsiniz.

Eğer güncelleme konusunda sabırsız iseniz, cihazınızı Firmware kullanarak manuel olarak güncelleyebilirsiniz. Güncelleme paketini SamMobile web sitesinden indirebilirsiniz. İndirdikten sonra, firmware’i Odin Tool‘u kullanarak flaş edebilirsiniz. İşleme başlamadan önce mutlaka yedek alınırz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %