Samsung

Samsung Galaxy M42 5G Görüldü

Samsung şu anda Galaxy M42 5G olarak adlandırılabilecek yeni bir orta sınıf Galaxy M serisi akıllı telefon üzerinde çalışıyor. Piyasaya sürülmeden önce SM-M426B model numaralı cihaz Geekbench’te göründü. Daha önceki raporlara göre, cihaz teknik özellikler açısından halihazırda mevcut olan Galaxy A42 5G’ye oldukça benzeyecek. 

İddia edilen Galaxy M42 5G, birkaç temel özelliği ortaya çıkaran Geekbench 5 kıyaslama veritabanının içinde göründü. Listeye göre cihaz, 1.8GHz temel frekansta saat hızına sahip Qualcomm yonga seti olan 4GB RAM ile geliyor ve Google’ın Android 11 işletim sistemini çalıştırıyor.

Bir web tarayıcısından erişilebilen listenin kaynak kodu, cihazın Adreno GPU 619 GPU’yu kullandığını gösterir. Bu, söz konusu Qualcomm yonga setinin Snapdragon 750G SoC olabileceğini gösteriyor.

(Resim: Geekbench)

Samsung, geçtiğimiz günlerde ülkede Galaxy M42 5G için ürün destek sayfasını canlı olarak yayınladı. Yine de, sayfa yaklaşan cihaz hakkında pek bir şey açıklamıyor.

Daha önceki sızıntılar, Galaxy M42 5G’nin 6.6 inç Super AMOLED full HD + ekrana, 15W hızlı şarjı destekleyen 6.000mAh pil, üstüne kendi One UI 3.1 kaplamasına sahip Android 11, 64 megapiksel birincil dörtlü kameraya sahip olacağını gösteriyor kurulum ve 32 megapiksel selfie kamera. olarak biliniyordu.

Daha önceki haberlere göre, şirket şu anda Galaxy M42 5G dışında Galaxy M62 5G ve Galaxy A22 5G üzerinde de çalışıyor. Şu an itibariyle firmanın ülkede ilk olarak hangi cihazı piyasaya süreceği bilinmemektedir.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %