Samsung

Samsung Galaxy M32 5G ve M52 5G, kararlı Android 13 Güncellemesi Alıyor

Geçen yılki S serisi telefonlar , Note 20 serisi , Tab S8 serisi , Galaxy XCover 6 Pro ve 3 A serisi telefon için kararlı Android 13 güncellemesini yayınladıktan sonra Şirket, orta sınıf M serisi telefonları için beklenen yazılım güncellemesini yayınladı. Samsung, Android 13 merkezli One UI 5.0 güncellemesini Galaxy M52 5G ve Galaxy M32 5G’ye sunmaya başladı. Açıkçası, ürün yazılımı bir dizi yeni özellik ve iyileştirme ile birlikte geliyor.

Samsung, yeni Android 13 donanım yazılımını M526BXXU1CVJ7 / M526BRXXU1CVJ7 yazılım sürüm numaralarıyla Galaxy M52 5G’ye yerleştiriyor. Şimdilik, yükseltme Hindistan’da ve Avrupa’daki bir düzine ülkede yayında ve yakında diğer pazarlarda yayınlanacak. Birçok M52 5G sahibi, Kasım 2022 aylık güvenlik düzeltme eki ile yeni güncellemeyi zaten almıştı. Yeni yapı, şu anda Hindistan’da mevcut olan M326BDDU4CVK1 yapı numarasına sahip Galaxy M32 5G’ye aktarılırken, yakında daha geniş bir kullanıma sunulması bekleniyor.

Her iki Galaxy M serisi telefon da 2021’in 3. çeyreğinde Android 11 ile piyasaya sürüldü. Geçen yıl, her iki telefon da ilk yazılım yükseltmelerini aldı – Android 12. Şimdi şirket, bir dizi yeni özellikle akıllı telefona ikinci büyük güncellemeyi sunmaya başladı ve geliştirmeler. Bu büyük bir yazılım yükseltmesi olduğundan, yapı indirmek için 2 GB veri gerektirir, yeni yazılımı WiFi veya mobil veri üzerinden kolayca yükleyebilirsiniz.

Özelliklerden bahsetmişken, Samsung, yeni kilit ekranı kişiselleştirme özellikleri, yeni duvar kağıtları, widget istifleme, yeni modlar ve rutinler, geliştirilmiş çoklu görev, daha akıcı animasyonlar ve çok daha fazlası gibi özelliklerle kararlı Android 13 güncellemesini başlatıyor.

İster Galaxy M32 5G’ye ister Galaxy M52 5G’ye sahip olun, Ayarlar’a gidebilir, ardından Yazılım Yükseltme ayarlarını seçebilir, ardından İndir ve Yükle seçeneğine dokunabilirsiniz, şimdi yeni bir güncelleme varsa, o zaman telefonunuza veya telefonunuza yükleyebilirsiniz. birkaç gün bekleyip daha sonra tekrar kontrol edebilirsiniz. Aceleniz varsa, bellenimi telefonunuza manuel olarak yandan yükleyebilirsiniz. 

Galaxy M32 5G veya M52 5G cihazınız için Android 13 One UI 5.0 güncellemesini aldıysanız Galaxy M32 5G veya M52 5G için yeni Android 13 One UI 5.0 güncellemesi hakkındaki düşüncelerinizi ve beğendiğiniz yeni özellikleri bizimle paylaşın.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %