Samsung

Samsung Galaxy Fold, Eylül Güvenlik Güncellemesi ile One UI 3.1.1 Almaya Başladı

Samsung, en yeni katlanabilir Galaxy Z Fold3 ve Z Flip3 ile One UI 3.1.1’i tanıttı. Ve bildiğiniz gibi, üçüncü nesil Fold and Flip, yalnızca bu iki seri için bir dizi yeni özellikle birlikte geliyor. Daha sonra Galaxy Z Fold 2 ve Z Flip de güncellemeyi yeni özelliklerle aldı. Ve şimdi orijinal Galaxy Fold, katlanabilir telefonlara özel şaşırtıcı yeni özelliklere sahip One UI 3.1.1’i de alıyor.

Samsung Galaxy Fold, Samsung’un 2019 yılında Android 9 ile piyasaya sürdüğü ilk katlanabilir telefonu. Daha sonra telefon, Android 10 tabanlı One UI 2.0 ve ardından Android 11 olarak ilk büyük güncellemeyi aldı. One UI 3.1.1 büyük bir Android güncellemesi değil, ancak kesinlikle kullanıcı deneyimini iyileştirecek bir dizi yeni özellik getiriyor.

One UI 3.1.1, çoğunlukla form faktörü özelliklerine sahip olduğu için Galaxy Fold ve Galaxy Flip serileri için özel bir güncelleme gibi görünüyor. Sammobile’a göre Galaxy Fold One UI 3.1.1 güncellemesi F907NKOU3FUHB / F907NOKR3FUHB / F907NKOU3FUH5 ile birlikte geliyor. Donanım yazılımı sürümü bölgenize göre değişebilir. 936MB boyutunda bir güncelleme.

Galaxy Fold One UI 3.1.1’deki değişikliklere gelince, en son Eylül 2021 Android Güvenlik Yamasını getiriyor. Güncelleme ayrıca, favori uygulamalarınıza ekranın sağ tarafından erişmenizi sağlayan yeni görev çubuğunu da getiriyor. Diğer yeni özellikler arasında sürükle ve böl, Tüm Uygulamaları Döndür, Özel En Boy Oranı ve geliştirilmiş Çoklu Etkin pencere bulunur. Tüm bu özellikler katlanabilir telefonunuzu daha da iyi hale getirecek.

Galaxy Fold için One UI 3.1.1

En son One UI 3.1.1 güncellemesi toplu olarak Galaxy Fold için kullanıma sunuluyor ve güncellemeyi yakın zamanda cihazınızda bekleyebilirsiniz. OTA güncellemesi için bir bildirim alacaksınız. Bazen bildirim gelmeye bilir, bu durumda Ayarlar > Yazılım Güncelleme bölümünde güncellemeleri manuel olarak kontrol edebilirsiniz. En son One UI 3.1.1 güncellemesini görüntülediğinde İndir ve Yükle’ye tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu