Samsung

Samsung Galaxy F22 Çok Yakında Gelebilir

İnternette dolaşan yeni bir rapor, yeni Galaxy F serisine eklenecek bir sonraki Samsung akıllı telefonun Galaxy F22 olacağını öne sürüyor. Galaxy F22’nin beklenenden çok daha erken ülkede piyasaya çıkacağı söyleniyor. Twitter’da ‘the_tech_guy’ adıyla geçen tipster’dan gelen bir başka rapor, yaklaşan Galaxy F22’nin SM-E225F model numarasını taşıyacağını öne sürüyor. 

Güney Koreli akıllı telefon üreticisinin bir sonraki Galaxy F serisi akıllı telefonunu henüz onaylamadığını unutmayın.

Samsung Galaxy F22 Çok Yakında

Hatırlamak gerekirse, Güney Koreli akıllı telefon üreticisi geçtiğimiz yılın ikinci yarısında Galaxy F41 akıllı telefonunu piyasaya sürerek Galaxy F serisini tanıttı. Bunun ardından şirket, Galaxy F62, Galaxy F12 ve Galaxy F02’ler de dahil olmak üzere diğer birkaç Galaxy F serisi cihazını tanıttı. 

Sammobile’den gelen son rapor, Galaxy F22 akıllı telefonun gelmekte olduğunu ve beklenenden çok daha erken olduğunu ortaya koyuyor. Lansman tarihi henüz açıklanmasa da, sızıntı, F serisi akıllı telefonun henüz resmi olarak açıklanmayan Samsung Galaxy A22 veya Galaxy A22 5G temelli olacağını gösteriyor.

Galaxy A22 5G, kısa süre önce Geekbench listesinde bazı önemli özelliklerle birlikte görüldü. Liste, MediaTek Dimensity 700 SoC, 6GB RAM ve Android 11’e sahip akıllı telefonu ortaya çıkardı. Bu, Galaxy F22’nin de aynı özellikleri barındırabileceği anlamına geliyor.

İnternette dolaşan söylentiler ve sızıntıların üzerinden geçen Galaxy A22 5G, 6,5 inç ekran ve 3,5 mm ses girişi ile gelecek. Bazı söylentiler, akıllı telefonun üçlü arka kamera kurulumuyla geleceğini öne sürerken, diğer raporlar telefonun 48 megapiksel ana kamera, 8 megapiksel ikincil kamera ve iki 2 megapiksel sensör içeren dörtlü arka kamera kurulumunu içerebileceğini ortaya koyuyor.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %