Samsung

Samsung Galaxy A82 5G Yakında Piyasaya Sürülecek

Samsung’un yakında Galaxy A82 akıllı telefonunu piyasaya süreceği bildiriliyor. Akıllı telefon, resmi olarak piyasaya sürülmesinden önce, temel özellikleri ortaya koyan Gekbench ve Bluetooth SIG gibi çeşitli sertifikasyon ve kıyaslama web sitelerinde yer aldı.

Şimdi, Galaxy A82 Google Play Console’da (tipster Mukul Sharma aracılığıyla ) görüldü ve liste ayrıca telefonun önünü de ortaya koyuyor. Samsung Galaxy A82, 2019 yılında kayar kapaklı kamera ile duyurulan Galaxy A80’in halefi olacak. Kayar kamera tasarımı, Samsung’un kesikli veya çentiksiz kesintisiz bir ekran deneyimi sunmasını sağladı.

Bununla birlikte, Galaxy A82, ön kamerayı tutmak için ekranın üst orta kısmında bir delik açacak gibi görünüyor. Ayrıca listeye göre, Adreno 640 GPU ile birleştirilmiş Qualcomm Snapdragon 855 Plus SoC’yi kullanacak. Ayrıca 6GB RAM ile gelecek.

Samsung Galaxy A82, Android 11 çalıştıracak. 1080 x 2400 piksel ekran çözünürlüğüne ve 450ppi ekran yoğunluğuna sahip olacak. Akıllı telefon, Qualcomm Snapdragon 855 Plus olan Qualcomm’un SM8150P yonga setinden güç alacak.

Daha eski bir yonga seti olmasına rağmen, Galaxy A82, Galaxy A80’deki Snapdragon 730G SoC üzerinden bir yükseltme olacak. Gereğince Geekbench listeleme, Galaxy A82 Snapdragon 855 Artı mobil platformda ile güçlendirilmiş olacak ve 6 GB RAM ile gelecek. Ayrıca Android 11 işletim sistemini de doğruladı.

Diğer bir büyük özellik, Bluetooth SIG listesiyle (tipster Abhishek Yadav aracılığıyla) ortaya çıkan 5G desteği olabilir. Galaxy A82, 5G desteğinin yanı sıra Bluetooth v5’i de destekleyecek ve SM-826S model numarasıyla gelecek. Ne yazık ki, Galaxy A82’nin daha fazla detayı bu noktada belirsiz. Ayrıca, Samsung’un kendisinin hiçbir özelliği onaylamadığını, bu nedenle bilgilerin bir tutam tuzla alınması gerektiğini unutmayın.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %