Samsung

Samsung Galaxy A52 Google Kamera 8.1 İndir

GCam artık Samsung Galaxy A52’de mevcut. Bir Samsung Galaxy A52’niz varsa, artık Google Kamera’nın (GCam) en son sürümünü indirip yükleyebilirsiniz. Google Kamera (GCam 8.1), Arnova8G2 ve BSG gibi geliştiriciler sayesinde A52 kurulup kullanabilir seviyesine getirildi.

Galaxy A52 için en son Google Kamera GCam 8.1 içermektedir. Bu demek oluyor ki uygulamanın en son sürümünü indirip cihazınızda kullanabilirsiniz.. Bu sürüm Google Android 11’de yayınlandı ve şimdi Galaxy A52’ye yükleyebilirsiniz. Galaxy A52 için Google Kamera 8.1, Sinematik Pan, Gece Görüşü Portre Modu, Hızlı Yakınlaştırma ve gelişmiş Süper Çözünürlük Yakınlaştırma gibi bir dizi özellikle birlikte geliyor. Gece Görüşü, Astrophotography modu ve HDR + Enhanced gibi GCam 7.4 ve GCam 7.3’teki tüm işlevler korunur.

GCam 8.1, Android 11 kamera uygulamasını temel alan en yeni Google Kamera modudur. Uygulamanın önemli özellikleri yalnızca Pixel cihazlarda mevcuttur. Uygulamanın Bazı özellikleri cihazınız da çalışmayabilir.

Uygulamayı APK olarak Google Drive Link’inden indirin ve gerekli izinleri verdikten sonra Normal bir şekilde çalıştırıp uygulamanın keyfini çıkarın.

Herhangi bir nedenden dolayı uygulama çalışmaz ise yorumlar bölümünden bize bildiriniz.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
1
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
1

2 Yorumlar

  1. Çalışmıyor

    1. Merhaba geri bildiriminiz için teşekkürler. Güncellediğim İndirme Linkini dener misiniz Google Kamera Son Sürümü 8.6 olarak indiriniz.

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %