Samsung

Samsung Galaxy A34 Tasarımı Sızdırıldı

Samsung, orta sınıf bir Android akıllı telefon hazırlıyor gibi görünüyor. Samsung Galaxy A34 olduğu iddia edilen görüntüler ve renderlar internete sızdırıldı. Sızıntı, akıllı telefonun üçlü arka kameraları ve bir Süper AMOLED ekranı paketleyeceğini iddia ediyor. Samsung’un cep telefonunun tasarım öğelerine, olası teknik özelliklerine ve özelliklerine bakalım.

Samsung Galaxy A34 Sızıntı Yapıyor

Adından da anlaşılacağı üzere Samsung Galaxy A34, Güney Koreli teknoloji devinin Galaxy A serisi akıllı telefonlarına ait olabilir. Samsung, akıllı telefonun varlığını resmen kabul etmedi. Bununla birlikte, Galaxy A34’ün iddia edilen çizimleri çevrimiçi olarak yayınlandı ve gizemli Android akıllı telefona ayrıntılı bir bakış sunuyor.

Görüntüler, Samsung Galaxy A34’ün su damlası tarzı çentikli 6,5 inç Infinity U ekrana sahip olabileceğini gösteriyor. Akıllı telefonun arkasında üçlü bir kamera kurulumu olduğu görülüyor. Cihazın düz çerçeveli bir tasarıma sahip olduğu görülüyor.

Söylentiler, yaklaşmakta olan Samsung Galaxy A34’ün 90Hz yenileme hızına sahip bir Super AMOLED ekrana sahip olabileceğini iddia ediyor. Samsung bir Super AMOLED ekran yerleştiriyorsa şirket bunun 1080p Full HD+ panel olmasını sağlayabilir. Bu arada, akıllı telefonun selefi Galaxy A33 5G, 1080p Super AMOLED ekrana sahip.

Görseller doğruysa, Samsung Galaxy A34 161,3 x 77,7 x 8,2 mm boyutlarında olabilir. Hintli telekom şirketleri aktif olarak 5G ağlarını dağıtırken, Samsung’un Galaxy A34’ün 5G hizmetlerini desteklemesi bekleniyor. Bu nedenle, cihaz Hindistan’da Samsung Galaxy 34 5G olarak piyasaya sürülebilir.

Görüntüler ayrıca Galaxy A34’ün sağda ses tuşlarına ve bir güç düğmesine sahip olduğunu gösteriyor. Güç düğmesi aynı zamanda bir parmak izi tarayıcı işlevi görebilir. Açıkça görünmese de Samsung, şarj ve veri senkronizasyonu için bir USB-C bağlantı noktasına ve 3,5 mm kulaklık jakına sahip görünüyor.

Samsung, mikrofonun cihazın altındaki konumunu korumuş görünüyor. Ancak, SIM tepsisi en üste taşınmış görünüyor. Teknik özelliklerin geri kalanı bir sır, ancak A serisi genellikle 64 GB, 128 GB veya 256 GB dahili depolamaya sahip 4 GB, 6 GB ve 8 GB RAM varyantlarına sahip telefonlar sunar.

Samsung Galaxy A34 Beklenen Lansman, Fiyat ve Rekabet

Samsung, Galaxy A34’ün varlığını doğrulamadı. Bununla birlikte, adlandırma, telefonun genellikle orta sınıf Android akıllı telefonları içeren Galaxy A serisine ait olduğunu gösteriyor.

Samsung’un gizemli telefonunun görüntüleri bu yılın Kasım ayında ortaya çıktığına göre, Galaxy A34’ün gelecek yılın ikinci çeyreğinde görücüye çıkması muhtemel. Telefonun fiyatı hakkında henüz bir bilgi yok. Bu nedenle, henüz Samsung Galaxy A34’ün rekabeti hakkında spekülasyon yapmamak akıllıca olacaktır.

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %