Samsung

Samsung Galaxy A32 Tasarımı Sızdırıldı

Samsung, son zamanlarda Galaxy A serisinde çok sayıda yeni akıllı telefon piyasaya sürdü ve şimdiden birkaç tane daha sıraladı. Galaxy A32 5G, şirketin en yeni orta sınıf ürünüdür. Cihaz artık standart bir 4G modeli de alıyor. Resmi basın görselleri sızdırıldığı için bu varyantın lansmanının köşede olması bekleniyor.

Samsung Galaxy A32 4G Tasarım Sızıntıları

Samsung Galaxy A32 4G sızdırılan basın görselleri, hem ön panoyu hem de telefonun arka kısmını görkemli bir şekilde ortaya çıkardı. Ön tarafta, akıllı telefonun ince çerçevelerle çevrili bir Infinity-U (su damlası çentik) ekranı sergilediği görülüyor. Civciv, kalan bezellere göre biraz daha kalındır.

Arka panelde dört kamera ve bir LED flaş bulunur. Akıllı telefon, tek tonlu bir kaplama ve iki renk seçeneği, yani siyah ve beyaz olarak görülüyor. Ancak, kısa süre önce haberci Sudhansu Ambhore tarafından Twitter’da yapılan bir sızıntı dört farklı renk çeşidi önerdi. Tahminlere göre Samsung Galaxy A32, mavi ve Lavanta renk seçenekleriyle de satışa sunulacak.

Görüntülere geri dönersek, Galaxy A32 4G, sağ kenarda güç ve ses tuşlarına sahip olacak. Cihazın, parmak izi tarayıcıyı açma / kapatma tuşuna yerleştirmeyeceği belirtiliyor. Bunun yerine, güvenlik için bir ekran içi parmak izi tarayıcısı ile gelecek.

Render görüntüleri bu bilgiyi doğrulamıyor. Bu nedenle, bu cihazın sahip olacağı biyometrik kimlik doğrulama modunun ne olacağını görmek için beklememiz gerekecek. Galaxy A32 4G’nin geçmişte Geekbench’te de görüldüğünü belirtmekte fayda var.

Cihaz MediaTek Helio G85 işlemci ile listelendi. Akıllı telefon, sızıntılara göre Android 11 OS ve 6GB RAM ile başlayacak. Şirket, Galaxy A32 4G’nin lansman zaman çizelgesini açıklamadı. Bu telefonun ilk olarak hangi ülkede piyasaya sürüleceği henüz belli değil. 

Tepkiniz ?

Mükemmel
0
Beğenmedim
0
Sıkıcı
0
Zor
0
İlginç
0

Yorumlayın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

0 %