Samsung A Serisi

Samsung Galaxy A30 Android 11 Güncellemesi Almaya Başladı

Samsung A30 2. Büyük Güncellemesini Almaya Başladı.

Samsung, Android 11 güncellemesini Galaxy cihazlarına gün geçmiyor ki bir yenisini daha ekliyor. Diğer Cep telefon üreticilerinin güncelleme sağlamakta zorlandığı yerlerde Samsung, bazı giriş seviyesi ve orta sınıf telefonlar için kararlı Android 11’i çoktan piyasaya sürdü. Ve şimdi listeye Galaxy A30’u eklediler. Evet, Galaxy A30 şimdi One UI 3.1 tabanlı kararlı bir Android 11 güncellemesi alıyor. Galaxy A30’unuz varsa, Galaxy A30’unuzda Android 11’i ne zaman alacağınızı kontrol edin.

Son zamanlarda güncelleme Çin’de Galaxy A40’lar için yayınlandı ve neredeyse benzer özellikleri paylaştıkları için güncelleme bekleniyordu. Şu anda Galaxy A30 Android 11 güncellemesi bazı bölgelerde mevcuttur. Ve güncelleme sürecini Samsung, diğer ülkelerinde yakın zamanda güncelleyeceğine kavuşacağını bildirdi

Galaxy A30, Samsung’un bütçeye uygun bir telefonu ve kutudan Android 9 ile piyasaya sürüldü. Daha sonra cihaz, One UI 2.0 tabanlı Android 10 olarak ilk büyük güncellemesini aldı. Bu güncelleme aynı zamanda Galaxy A30 için ikinci büyük güncellemedir.

Yeni özelliklerden bahsedersek, birçok yeni özellik beklemelisiniz. Güncelleme, Nisan 2021 güvenlik düzeltme ekiyle birlikte gelir. Galaxy Android 11 güncellemesinde deneyimleyeceğiniz özellikler sohbet balonları, geliştirilmiş bildirim kontrolleri, Google ana sayfa kontrolleri desteği , gelişmiş gizlilik ayarları, kamera iyileştirmeleri ve daha fazlasıdır. Ayrıca, son güncellemede herhangi bir hata varsa, bunun Android 11’de düzeltilmesini bekleyebilirsiniz. Tam değişiklik günlüğüne henüz erişimimiz olmadığından, güncellemeyi zaten alıp almadığınızı bize bildirebilirsiniz.

Samsung, One UI güncellemelerini toplu olarak yayınlar ve bu nedenle güncellemeyi erken almanız mümkündür veya biraz gecikme olabilir. Güncellemeyi her zaman Ayarlar> Yazılım Güncelleme’ye giderek manuel olarak kontrol edebilirsiniz. Varsa en son güncellemeyi göreceksiniz, Android 11 güncellemesini almak için İndir ve Yükle düğmesine tıklayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu