SamsungSamsung A Serisi

Samsung Galaxy A22 Sızdırıldı

Samsung’un başka bir A serisi cep telefonu olan Galaxy A22 üzerinde çalıştığı görüldü. Telefonun hem 4G hem de 5G modellerinde piyasaya sürülmesi planlanıyor. Yakın zamanda, SM-A225F model numaralı Galaxy A22’nin 4G versiyonu, Yakında piyasaya sürüleceği iddia edildi. Şimdi, Galaxy A22’nin tasarımını ve birkaç temel özelliğini ortaya çıkaran OnLeaks tarafından çevrimiçi olarak sızdırıldı.

Samsung Galaxy A22 Beklentilerimiz

Ekrandan başlayarak, Galaxy A22’nin 6.5 inçlik Infinity-V çentikli bir ekrana sahip olduğu ve 167.2 x 76.4 x 8.7mm boyutlarında olacağı söyleniyor. Sunumlara göre, telefon üçlü kamera kurulumuna sahip olacak. Ancak, sensörlerin çözünürlüğünü açıklamadı.

Daha önce, telefonun 48MP ana lens, 8MP ultra geniş ve bir çift 2MP sensörden oluşan dörtlü bir arka kamera modülü ile geleceği önerilmişti. Bu nedenle, bununla ilgili resmi onay beklememiz gerekecek. Ayrıca, telefon 3,5 mm ses jakını, bağlantı için C Tipi bağlantı noktasını destekleyecek ve fiziksel parmak izi sensörü güç düğmesiyle gömülü olacak. İşlemci, pil kapasitesi gibi diğer özellikler şu anda hala bilinmemektedir.

Bir önceki rapora göre Samsung Galaxy A22, iki RAM ve depolama çeşidi ile sızdırılmıştı. Ayrıca gri, beyaz, açık yeşil ve mor olmak üzere dört renkte geldiği söyleniyor. 

Telefonun haziran ayında piyasaya çıkacağı söyleniyor; ancak şirket tarihi henüz onaylamadı. Ve telefonun 4G modeli yalnızca BIS sertifikası aldı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu